Naujienos
Vienuoliktasis III lygos turas (2014-12-02 09:41:09)

Po dvejų pralaimėjimų dviem sezono lyderiams susitikome su seniai pažįstama ir šį sezoną lentelės apačioje esančia Užupio vienuolike. Į rungtynes susirinkome pagirtinai turint galvoje, kad prasideda atostogų metas. Rungtynes pradėjome taip: Maxas; Žygis, AurimasB, Ernis, Paulius; Kira, AurimasT, Raimis; Vaidas.


Nuo pat rungtynių pradžios valdėme rungtynes ir nors pradžioje nesisekė priešininkų aikštės pusėje buvo jausmas, kad mačą prieš Užupį turėtumėm laimėti. Po kelių nesėkmingų atakų ir rokiruočių Vaidas individualaus meistriškumo dėka apėjo kelis varžovus kairiame krašte, išėjo vienas prieš vartus ir taikliai pasiuntė kamuolį į tinklą: 1:0. Po to žaidimas vystėsi ta pačia linkme, mes laukėme Užupio klaidos, o pastarieji bandė kabintis į varžybas... ir beveik užsikabino, kai mūsų gynyba darydama dirbtinę nuošalę suklydo ir priešininkų puolėjas Mindaugas P. išėjo vienas prieš Maxą, tačiau laimei kamuolys atsimušė į skersinį. Šioje vietoje labai nepatiko tai, kad nesvarbu jog nepavyko nuošalė, tačiau žaisti reikia iki galo ir bandyti vytis puolėją, o ne skeryčiotis rankomis ir prašyti nuošalės kai akivaizdu, kad teisėjas nepakeis savo nuomonės. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi 1:0.


Antro kėlinio pradžioje Užupio kraštinis gynėjas vaikiškai suklydo ir Artūras perėmęs kamuolį išėjo vienas prieš vartus ir perdavė kamuolį atskubėjusiam į pagalbą Vaidui, kuris nukreipė kamuolį į neginamus vartus 2:0. Po to Užupis dar labiau atsivėrė ir mums atsirado progų kontratakuoti, ką mes ir darėme, tačiau labai jau nesėkmingai: buvo keli 100 procentiniai momentai kai galėjom užbaigti rungtynes, tačiau nepasisekė. Ir kai nemuši tu, mušą tau. Klaida gynyboje, Darius per toli išėjo į ataką, nespėjo laiku grįžti, jų puolėjas aplenkė nesėkmingai jį blokuoti bandžiusį Ernę ir rezultatas tapo 2:1. Todėl paskutinės 10-15 minučių tapo nervingomis. Užupis visomis išgalėmis bandė lyginti rezultatą, tačiau kažko realaus jiems sukurti nepavyko ir mes atsilaikėme atrodo rungtynėse, kurias galėjom lengviau pabaigti. Tiesa vienas nesportinis incidentas truputį sugadino rungtynes kai Užupio gynėjas bandė išprovokuoti Raimį ir teisėjui nematant pastarajam trinktelėjo, o teisėjas nubaudė tik mūsiškį.
Reziumuojant galima sakyti, svarbiausia 3 taškai. Neblogai kaip visada atrodė Paulius, ir kaip jau tampa įprasta Artūras, tačiau naudingiausias rungtynių žaidėjas Vaidas, įmušės 2 įvarčius, nors galėjęs ir visus 5
Ruošiamės likusioms varžyboms.


Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai