Naujienos
Šeštasis III lygos turas (2014-12-02 09:09:23)

2014-05-18 17.45 Dilgynės stadionas

Rusai turi labai gerą patarlę ir tinkamą mūsų esamai padėčiai: „Kai atrodo, kad pasiekei dugną, kažkas iš apačios pabaladojo į tą dugną.“

Su Krušą sužaidėme tragiškai ir atrodo, kad pasiekėme dugną, tačiau rungtynės su lygos debiutantais Olimpija parodė, kad kristi galima dar giliau. Apie viską iš pradžios.
Dėl traumų ir kitų priežasčių optimalios sudėties rungtynėms su Olimpija tikrai negalėjom sustatyti. Pradėjome taip: Tėvas;
Darius, AurimasB, Ernė, Kesha; Marius, Luris, Raimis, Žygis; AurimasT; Alvinas. Truputį pakeitėme taktiką, ji tapo 4-4-1-1. Raimis nusileido žaisti žemiau ir todėl AurimasT liko lošti 10 numeriu, bet aukščiau nei žaisdavo Raimis. Aikštės kokybė neleido žaisti mums įprasto žaidimo, kurį jau esame įpratę žaisti ant dirbtinės dangos. Todėl žaidimas buvo daugiau „spirk ir bėk“. Tuo geriau naudojosi Olimpijos ekipa, nes turbūt ir labiau pratusi prie tokio žaidimo. O mums vėlgi reikėjo susitaikyti su jų pasiūlytu tempu. Pirmame kėlinyje pirmą įvartį gavome po kampinio, kai pakeltą kamuolį priešininkas numetė kitam, o pastarasis įmušė iš kelių metrų. Antrą įvartį gavome kai eilinį kartą atsikirtome centre ir Olimpietis aplenkė mūsų paskutinį gynėją bei pasiuntė į Tėvo vartus. Mes rimtų progų per daug neturėjome, galbūt tik Vaido progelė, kai jis nespėjo tinkamai kištelti kojos ir atsiliepti į neblogą skersą iš dešinės pusės. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi 0:2.

Antrame kėlinyje truputį susiėmėme ir po kampinio Ernis pasiuntė kamuolį į vartus 2:1. Bandėme lipti, tačiau rezultatų jokių nebuvo. Vėliau ėjome va bank išimdami vieną gynėją ir pakeisdami saugu, tačiau tai nieko taip pat nedavė, o likus kokiais 10-15 minučių Luris už susistumdymą su priešininku užsidirbo antrą geltoną kortelę ir tuo pačiu pašalinimą iš aikštės. Tai iš esmės atspindėjo padėti komandoje: nervingumas, silpnumas ir drausmės trūkumas. Vėliau Matas pargriovė baudos aikštelėje Olimpiečių puolėją ir gavome 11 m. baudinį, 1:3. Viskas rungtynėse tapo aišku.

Reziumuojant galiu pasakyti, kad šiai dienai esame dugne, o ar galime kristi žemiau parodys laikas. Labai prastai buvo su perdavimais, labai daug atsikirtimų centre, puolimas be dantų, gynyba kiaura, beveik visi neigiami epitetai . Ilgokai galvojau, kokia priežastis ir priėjau išvados, kad nėra noro, nėra kibirkšties ir užsivedimo. Po to pagalvojau, kad per didelius tikslus užsikėlėme ir visi galvojame, kad juos lengvai pasieksime, o tokias komandas kaip Kruša ar Olimpija nupūsime. Tačiau realybė yra tokia, kad reiks kabintis į kiekvienas rungtynes ir vėl kovoti dėl išlikimo. Taip, kad reiks vėl ruoštis žūtbūtinei kovai, kad išliktume III lygoje.