Naujienos
Penktasis III lygos turas (2014-06-23 10:40:08)

2014-05-11 15.00 Fabų stadionas

Kruša pernai III lygoje buvo patrankų mėsa, pirmame rate mes juos sutriuškinom, pelnę, berods 9 įvarčius, antrame rate sunkokai palaužėme paskutinę minutę išplėšdami pergalę. Į rungtynes gana normaliai su 6-7 keitimais, priešininkai rungtynes pradėjo 10-yje, o mes ištatėme 4-5-1 taktiką: Maxas; DariusB, AurimasB, Paulius, Shimas; Marius, Doncė, Kira, Artūras, Raimis; Vaidas.

Iš pat pradžių matėsi, kad išėjome lengvai pasiimti pergalės ir tinkamai nevertinome varžovo. Nors pirmame kėlinyje ir turėjome žaidybinę persvarą, žaidimas vykdavo daugiausia priešininkų aikštės pusėje, tačiau nieko rimto sukurti nesugebėjome, buvo kelios pusprogės, tačiau nieko iš to gero nesigavo. Kruša irgi nieko ypatingo prie mūsų vartų nesukūrė, visus kamuolius susirinkdavo Maxas. Tačiau labiausiai krito į akį netikslumas, šiose rungtynėse turbūt padarėme daugiausia netikslių perdavimų iš ko gaudavosi klaidos. Centro saugai tiek Doncė, tiek Kirą labai dažnai klydo perduodami arba perlaikydami kamuolį. Nors ir pradžioje rungtynių nulijo, vien lietų ir šlapią aikštę dėl techninio broko būtų kvaila kaltinti. Pirmame kėlinyje labai sunkiai sekdavosi pakeisti puses. Marius savo krašte dėl perdavimų stygiaus liko praktiškai izoliuotas.

Antrame kėlinyje išėjome tikėdamiesi pagaliau įmušti įvartį, nes ir žaidėme antrą kėlinį pavejui. Tačiau dideli lūkesčiai subliuško apie 10 kėlinio minutę kai Darius Baltiejus skersuotą kamuolį vietoj to, kad išneštų nevykusiai susistabdė vartininko aikštelėje (po rungtynių sakė, kad atsitiktinai) ir prie kamuolio suskubęs Skipitis, mūsų gynėjų buvo pargriautas. Šiame epizode traumą gauna Paulius ir turi palikti aikštelę. Teisėjas skiria 11 m. baudinį ir tas pats Skipitis jį realizuoja, nors Maxas ir atspėja kamuolio kryptį. Praleidę įvartį pradedame atakuoti varžovus įnirtingiau. Įsiminė keli epizodai, realiausias buvo Kiros smūgis, kurį nuo "deviatkos" išgelbėjo akrobatinis varžovų vartininko šuolis. Artūras gavės kamuolį baudos aikštelėje per daug pradėjo užsikirtinėti ir perspektyvi ataka nutrūko, taip pačiai nutiko ir Raimiui. Dar vieną panašia situaciją turėjo Raimis. Tačiau išlygino ne atakuojanti grandis, o Aurimas B. laiku perėmęs priešininkų įžaistą kamuolį, jis prisivarė iki 20 m. ribos ir technišku smūgiu perkėlė per vartininką, kuris buvo per daug išėjęs iš vartų. 1:1. Ką galiu pasakyti, gražu - tokius įvarčius muša tik žvaigždės Turėjome dar kelias progas, tačiau įvarčio nebuvo, Aurimas T. gražiai prasiveržė priešininkų baudos aikštelėje, bet vietoj to, kad smūgiuotų darė stiprų skersą, tačiau aikštelėje niekas neatsiliepė. Dėl to, kad nesugebėjome persverti rezultato prasidėjo pykčiai ir bereikalingas rėkimas vienas ant kito.

Paskutinėje rungtynių atakoje gavome įvartį. Petryla gražiai įmetė išbėgusiam Skipičiui ir šis techniškai perkėlė kamuolį per Maxą, 1:2. Šiame momente, mano nuožiūra, susidėjo keli momentai, gynybai skyrėme mažą dėmesį, žaidėjai buvo išėję į ataką, Petrylos perdavimas buvo prieš vėją ir kamuolys buvo patogus Skipičiui, bet toli gražu ne Maxui, kuris tokį kamuolį pirmame kėlinyje pavejui būtų lenvai pasiėmęs. Trečia, pritrūko Pauliaus žaibiško pasaugojimo arba jau Skipičio pavijimo. Po įvarčio teisėjas skelbia rungtynių pabaigą. Apmaudu.

Reziumuojant išskirsiu keletą dalykų:
1.Susikoncentravimo stygius rungtynių pabaigoje. Paleistą pergalė iš Navigų, pralaimėjimas čia ir vos ne pralaimėjimas Aktui.
2.Laba daug techninio broko. Šiose rungtynėse pasų tikslumas buvo prasčiausias.
3.Prasta disciplina aikštelėje, vėl vyksta kažkoks turgus, kai vienas ant rėkiama.