Naujienos
Trečias III lygos turas (2014-06-23 09:31:37)

2014-04-27 19:00 Fabų stadionas

Labai gerai pažįstama komanda, labai gerai pažįstami žaidėjai ir labai gerai pažįstamas Modė, kuris geriems pažįstamiems įkalė 2 golus. Bet apie viską nuo pradžių. Įrungtynes vėl susirinkom puikiai apie 20 galvų. Pradėjome taktika 4-5-1: Dilys; Matas, AurimasB, Paulius, DariusB; Marius, Luris, Kira, Raimis, AurimasT; Vaidas.

Išleidome kartu lošti AurimąT ir Raimį. Abu mėgsta ilgai palaikyti kamuolį, kas iki tam tikro laiko yra komandai gerai, o po to jokios naudos. Šią problemą išsprendėme AurimąT pastatydami į kraštą kas leido mažiau dubliuoti vienas kitą aikštėje. Rungtynių pradžioje vyko apsiuostymas ir Navigai pradėjo lošti sava taktika, t.y. užmetinėti kamuolius už gynėjų taip tikėdamiesi, kad Modė užsikabins ir kažką sukurs. Paprasta kaip 2x2. Gynyba lošė truputį žemiau nei įprasta, tačiau tai nepadėjo nes po vieno tikslaus perdavimo Modė aplenkė gynėjus ir išbėgęs vienas prieš vartininką nepaliko vilčių 0:1. Šioje situacijoje ir Dilys pramiegojo epizodą.

Rungtynės šiaip ėjo gerai, turėjome kelis momentus, tačiau be sėkmingo užbaigimo. Navigai turėdami persvarą galėjo dar labiau žaisti, tačiau taktika buvo ta pati: įmesti Modei. Po įvarčio mūsų gynyba truputį pradėjo panikuoti, viename momente iš AurimoB kamuolį pavogęs tas pats Modė išėjo vienas prieš vartininką, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų, kitame epizode vėl pabėgo, tačiau kamuolys buvo per silpnas ir Paulius spėjęs grįžti jį išsmūgiavo nuo vartų linijos. Atrodė, kad Navigai mūsų gynybą pjausto kaip gera šeimininkė sviestą, tačiau po vienos iš Navigų klaidos prie kamuolio suskubęs Artūras nukreipia jį į vartus 1:1. Visai netrukus Doncė griaunamas ant 16 m. žymos, prie kamuolio stoja Raimis ir Pirlo stiliumi pasiunčia kamuolį žemai į vartininko kampą. Navigų vartų sargas nors ir lietė kamuolį, tačiau nieko daugiau pagelbėti negalėjo, meistriška – 2:1 mūsų naudai. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi.

Antrame kėlinyje situaciją jau valdėme mes ir priešininkai nebesijautė taip stipriai. Visas rungtynes be keitimų žaidęs Modė truputį pavargo, o mūsų saugų liniją nebeleido taip lengvai išmetinėti pasų į priekį. Patys turėjome situacijų kada galėjome uždaryti rungtynes, tačiau dažnai pagailėdavome paso draugui, kuris buvo geresnėje pozicijoje. Viename epizode AurimasT galėjo kamuolį perduoti geresnėje pozicijoje buvusiam Vaidui, tačiau ėmėsi iniciatyvos pats ir nieko gero nesigavo. Kitame epizode Marius užuot perdavęs kamuolį Vaidui pats nesėkmingai prasmūgiavo. Tačiau trečias įvartis niekaip nekrito ir Navigai savo ruožtu vos nepasinaudojo mūsų klaida, kai DariusB per silpnai atidavė kamuolį galva vartininkui ir priešininkų saugas Vaidas atsidūrė vienas prieš vartus, tačiau laimei stipriai smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. Tai buvo signalas, kad reikia atidžiau gintis, tačiau to neišgirdome ir likus porai minučių iki rungtynių pabaigos gynėjams pasijungus į ataką Navigatorių saugai ramiai susitvarkę kamuolį centre jį perdavė laisvai įbėgančiam Modei, kuris antrą kartą nuginklavo mūsų vartininkų sargą: 2:2. Po kelių minučių nuaidėjo teisėjo švilpukas, skelbiantis apie kovingas lygiąsias.

 

Įvarčiai:

8 min. Modestas Bajoriūnas (FK Navigatoriai) 1:0

29 min. Artūras Bubokas (FK TEC) 1:1

33 min. Raimondas Vilėniškis (FK TEC) 1:2

89 min. Modestas Bajoriūnas (FK Navigatoriai) 2:2

 

Apibendrinant galiu pasakyti, kad nors ir apmaudžiai praleidome įvartį rungtynių gale, tačiau davėme kovą Navigatoriams, kurie visada geriausią formą demonstruoja sezono pradžioje (pernai pralaimėjome 1:2).

Kelios pastabos apie šias rungtynes ir kol kas sezono tendencijas:
1.Susikoncentravimo stoka gynyboje. Nesusikalbėjimas su vartininku, to pasekoje neradome priešnuodžių kaip apsiginti greitų Modės išbėgimų.

2.Nėra įvarčių iš žaidimo, gelbsti tik Raimio meistriškai atliekami standartai.

3.Nesugebale išlaikyti rezultato ir uždaryti rungtynių. Antrame kėlinyje, ypač antroje pusėje pritrūkstame parako.


Kažką išskirti labai sunku, gal tik Raimis ir jo gražus įvartis po baudinio. Gynyba ir vartininkas nesusišnekėjo ir darė daug klaidų. Saugai sužaidė vidutiniškai, o ataka irgi silpnai 3 rungtynės – 1 įvartis.

Žodžiu renkamės į treniruotes ir toliau dirbam kol Raimis dar pakenčia su mumis užsiimti ir reikia pakalbėti dėl bereikalingo pykimosi ir vieni kitiems nervų gadinimo žaidimo metu, nes tai labai įtakoja įvykius aikštėje.

 

Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai