Naujienos
Pirmosios III lygos varžybos (2014-04-18 10:45:23)

2014-04-11 19.00 Fabų stadionas, 25 žiūrovai + 2 kartus atėjęs Ernis

Aktas ilgoką laiką savo snukiaknygėj puikavosi pergale draugiškose rungtynėse prieš mus triuškinamu rezultatu 5:0. Bet kaip sakė garsus klasikas, tai buvo seniai ir tai buvo netiesa.

Į pirmas oficialias 2014 m. III lygos rungtynes rinkomės aktyviai ir tai labai džiugino.

Prieš Aktą išstatėme tokį startinį vienuoliktuką: Maxas; Darius, AurimasB, Paulius, Matas; Doncė, Luris, Kira, Marius, Raimis; Alvinas. Ant brovkės: Shimas, Kesha, MindaugasB, DonatasU, Arminas, Artūras, Lukas, Žygis. Rungtynes pradėjom 4-5-1 taktika su „dešimtu“ numeriu Raimiu ir taraninio tipo puolėju Alvinu. Varžybos prasidėjo apylygiai ir kova vyko daugiausia aikštės centre tai vienai tai kitai komandai vykdant metodologiškus išpuolius.

Pirmoje kėlinio pusėje žaidimas ėjosi gana neblogai kol centro saugeliai žaidė žemiau arba bent jau spėdavo grįžti padėti gynybai Aktui greit pereinant į ataką. Pirmoje kėlinio pusėje patiko kelios geros atakos, kurios vos nesibaigė įvarčiais. Tačiau antroje kėlinio pusėje dėl didesnio nuovargio Akto atakos darėsi aštresnės ir jie perėmė aikštės vidurį, tačiau nieko pavojingesnio suregzti nepavyko. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi 0:0.

Antroje kėlinio pusėje centro saugai nebepasileisdavo avantiūriškai į priekį ir todėl Aktui neatsirasdavo tarpų vystyti atakoms tarp mūsų gynėjų ir saugų linijos. Antroje kėlinio pradžioje Lukas gavęs perdavimą priešininkų baudos aikštelės prieigose buvo Akto gynėjų pargriautas.

Kamuolys ties 16 metrų riba, Raimis prie kamuolio, Labas stato sienelę ir kaip jis stato ir užsiima poziciją vartuose galvoje iš karto mintis – bus įvartis. Akurat, Raimis techniškai perkelia kamuolį per sienelę, o Labas tik spėja stovėdamas pasukti galvą ir pamatyti kaip kamuolys suspurda vartų tinkle. Gražu, 1:0 mūsų naudai. Aktas po įvarčio padidina žaidimo tempą ir ieško kelių į mūsų vartus. Praėjus kokiai 10-15 minučių Akto žaidėjas Vaidas iš po gynėjų kojų baudos aikštelės ribose smūgiuoja ir kamuolys nuo Maxo rankų nesėkmingai atšoka į vartus 1:1. Po to Aktas truputį apsiramina ir žaidimas atrodo pradėjo vystytis lygiųjų link. Žaidimo pabaigoje Alvinas apibėgęs ir tvarkingai atsitvėręs Akto gynėją smūgiuoja ir kamuolys atsimušęs į virpstą grįžta atgal į aikštę. Šiame momente pritrūko sėkmės ir technikos. Aktas savo ruožtu įmušė įvartį pačioje mačo pabaigoje, tačiau dėl nuošalės įvartis nebuvo įskaitytas.

Rungtynės baigėsi taikiai 1:1.

Įvarčiai:

57 min. Raimondas Vilėniškis (FK TEC) 1:0

68 min. Vaidas Garšvinskas (FK Aktas) 1:1

Apibendrinant galiu pasakyti, kad rezultatas neblogas, nes abi komandos žaidė kovingai ir neblogai atrodė. Iš šalies mūsų žaidimas žiūrėjosi labai neblogai. Išskirsiu keletą žaidėjų: „dešimtojo numerio“ pozicijoje labai gerai sužaidė Raimis, plius techniškai gerai išpildė standartą, Paulius labai tvarkingai ir užtikrintai sulošė centrinio gynėjo pozicijoje, laba i gerai žiūrėjosi Matas kairiojo gynėjo pozicijoje, Luris neblogai ir labai kovingai sužaidė, tik kartais patingėdavo sugrįžti į gynybą. Žodžiu visi šaunuoliai tiek naujokai, tiek ir senbuviai, toliau renkamės treniruotes, nes jos dabar su treneriu ir geros kokybės, taip kad naudokitės proga.