Naujienos
TEC – Aktas 0:0 (2013-07-06 03:41:36)

2013 birželio 30 d. 19.15 Fanų stadionas. Oras idealus futbolui.

 

Priešininkai ir praeito sezono vicečempionai Aktas baigiantis I–am šio sezono ratui užėmė sau neįprastą vietą antroje pirmenybių lentelės pusėje, tačiau paskutinio turo pergalė prieš Ozą rezultatu 1:0 trimitavo, jog tokia pozicija lentelėje „genių“ tikrai netenkina. Mes irgi po triuškinančios pergalės 9:2 prieš Krušą stovėjome kryžkelėje, rungtynės su Aktu turėjo lemti kur link judėsime: link pirmojo septintuko ar kapanosimės apatiniame septintuke. Į rungtynes susirinkome labai neblogai: 17 galvų plius, Ernė žaidžiančio trenerio – vadybininko vaidmenyje. Pradėjome taip: Maxas; Paulius, Aurimas, Luris, Kesha; Rokas, Žygis, Kira, Doncė, Ugnius; Vaidas. Pasiruošę išeiti į aikštę: Tėvas, MindaugasB, Alvinas, Eima, Arvydas, Laurė. Pasirinkome atsargią taktiką 4-5-1, nes įtarėme, kad Aktas kausis kaip sužeistas žvėris. Rungtynės išties ir prasidėjo (kaip vėliau paaiškėjo ir tęsėsi) aukštu tempu ir buvo aišku, kad laukia be kompromisinė kova, nes abi komandas tenkino tik 3 taškai. Rungtynių pradžioje kiek aktyvesni buvo geltonai mėlyni ir turėjo pora aštresnių išpuolių, tačiau nieko ypatingo neįvyko. Aikštės viduryje vyko lygi kova, nes tiek mūsų tiek Akto centre kapojosi 3 x 3 saugeliai – nebuvo nei vieno laisvo centro saugo. Taip, kad niekas neturėjo realios persvaros. Tačiau vėliau išryškėjo geresnis Akto saugų manevringumas ir taktinis išsidėstymas rungtynėse, bei mūsų saugų nesusikalbėjimas kuris iš saugų liks prie gynėjų, leido Aktui užvaldyti centrą. Buvo keletas situacijų kai visi 3 centro saugai buvo išbėgę į ataką ir atsirasdavo per daug didelis tarpas tarp gynybos ir saugų linijos. Tai leido priešininkams lengvai rengti pavojingas atakas. Kėlinio pabaigoje žaidimas išsilygino. Kalbant apie progas Akto atakos buvo aštresnės, tačiau abiems ekipoms trūko užbaigtumo. Mes turėjome pora baudinių iš dėkingų padėčių, tačiau nieko pavojingo iš to neišpešėme. 

 

Antras kėlinys taip pat prasidėjo, o gal tiksliau - tęsėsi aukšta sparta. Šiame kėlinyje turėjome kelis dėkingus momentus, tačiau kamuolio perlaikymas ir netikslumas neleido tinkamai realizuoti progų. Aktas savo ruožtu buvo agresyvesnis atakų metu ir jiems keliuose momentuose pritrūko arba fortūnos, arba užtikrintai sužaidė Maxas. Nors ir viena, ir kita komanda iš paskutiniųjų stengėsi paimti visus tris taškus, tačiau rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis. 

 

Kalbant apie rungtynes, jos buvo geros kokybės: greitas ir kietas žaidimas, atkaklumas ir kova dėl kiekvieno kamuolio. Mums šiose rungtynėse neblogai „vaikščiojo“ kamuolys, išeidavo geros atakos kontroliuojant kamuolį, tačiau pritrūko tikslumo ir šaltakraujiškumo užbaigimo fazėje. Kadangi Aktas turėjo šiokį tokį žaidybinį pranašumą, tad iš mūsų geriau ir išsiskyrė gynybinė linija. Labai užtikrintai ir puikiai sulošė Luuris savo nemėgstamoje atsitraukusio gynėjo pozicijoje, viską išvalė 99 procentais. Kaip visada puikiai sulošė Paulius ir Maxas. Aurimas gerai sukovojo antrame aukšte. Centro saugai neblogai atidirbo, tačiau buvo atkarpos kai Aktas totaliai valdė centrą. Ugnius per daug perlaikinėjo kamuolį, kai keliuose momentuose reikėjo geriau sulošti į pasą. Rokas su Vaidu per mažai gavo kamuolių. Eima neįsijungė į žaidimą kaip buvo galima tikėtis arba gal sutrukdė panašios kategorijos svorio „boksininkas“ ir tos pačios mokyklos . Žodžiu rezultatas 0:0 ypatingai netenkino nei vienos, nei kitos ekipos, tačiau "status quo" išlaikymas irgi nėra blogas variantas. Dar vienas pastebėjimas, teisėjas šiose rungtynėse leido kietai žaisti, todėl kai kuriuose epizoduose pamatėme, kad kai nešvilpia pražangos reikia keltis ir toliau patiems žaisti kiečiau, o neapeliuoti į teisėją. Kaip sakoma: akis už akį, dantis už dantį. Ruošiamės ateinančioms rungtynėms prieš Užupį!

Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai