Naujienos
TEC – KRUŠA 9:2 (2013-07-06 03:39:20)

2013 birželio 21 d. 18.30 Fanų stadionas.

Oras : pati karsčiausia diena, net Volgograde nebūna taip karšta...

Į šias rungtynes susirinkome labai neblogai. Kadangi oponentas lentelės apačioje, pasirinkome kiek labiau atakuojančią taktiką, vieną centro saugą išmainėme puolėją ir gavome : 4-4-2.

Pradėjome taip: Maxas; Paulius, Aurimas, Marius, Kesha; Ugnius, Žygis, Luris, Arvydas; Rokas; Vaidas. Pasiruošę išbėgti į aikštę: Shimas, Eima, Alvinas, Doncė, Kira, Tėvas.

Oponentas į rungtynes susirinko labai blogai, neturėjo anei vieno keitimo, todėl mes iškart pradėjome kurti pirtį, aišku pasisaugodami jų vienintelio tose rungtynėse grėsmingesnio ginklo – Petrylos greitų reidų. Rungtynių įvarčių karuselę atidarė ir savo pirmą įvartį po puikaus tolimo Mariaus perdavimo pelnė Arvydas sumaniai ir laiku perkėlęs kamuolį per pavėlavusį išbėgti Krušos vartų sargą : 1:0. Antro įvarčio reikėjo laukti apie 15 minučių, per tą laiką Kruša turėjo kelis praspyrimus šalia vartų, mes irgi turėjome kelias progas. Bet tada Ugnius žybtelėjo dviem įvarčiais ir rezultatas jau buvo 3:0. Likus kelioms minutėms iki 1 kėlinio pabaigos Vaidas atidarė savo įvarčių sąskaitą. Pirmas kėlinys baigėsi 4:0 ir 2 kėlinys praktiškai tapo tik formalumu.

Apibendrinti 2 kėlinį galima taip: Vaido ir Ugniaus lenktynės kas daugiau primuš įvarčių, Roko bandymas pelnyti nors vieną įvartį rungtynėse, Mariaus įvartis iš eigos kaip iš vadovėlio, Tėvo pasirodymas aikštėje ir 2 kamuolių iškrapštymas iš tinklo. Aprašinėti net nėra ką, laimėjom 9:2. Net Rusija ledo ritulio varžybose Lenkams daugiau nebuvo sukalusi. Vaidas ir Ugnius mušė po 3 įvarčius, po 1 įmušė Marius, Žygis ir Arvydas. Kažką išskirti net nėra, nes priešininkas neleido niekam atsiskleisti, kad būtų galima normaliai vertinti. Tiesa, viena intriga pirmame kėlinį buvo: ar centro gynėjams leisti tolimus perdavimus Krušos gynybai už apykaklių ar žaisti lėčiau per centro saugus. Atsakymas atrodo buvo toks: jei gynėjai leis tolimus pasus įvartis atakos metu statistiškai bus greičiau pasiektas. Tai tik tiek.

Renkamės į treniruotę trečiadienį ir ruošiamės ateinančioms rungtynėms su Aktu. Labai svarbus mačas, kuris daug ką gali nulemti šiame sezone, todėl atsakingai ruošiamės.