Naujienos
Ozas – TEC 2:0 (2013-07-06 03:37:12)

2013 m. birželio 16 d.17:00 Panerio stadionas. Kepinanti saulė.

Jau pieš kelias dienas žinojome, kad nesurinksime stipriausios sudėties. Buvo aišku, kad labiausiai nukentės vidurio saugų grandis: Kira dėl raudonos buvo priverstas praleisti susitikimą, Raimis tą pačią dieną žaidė už Lokomotyvą, todėl už mus negalėjo sužaisti, Žygis, kuris šį sezoną gerai atrodo centre paskutinę minutę irgi paaiškėjo, kad nežais, plius Donatas U. Išsinarinęs ranką. Tačiau turime ką turime. Rungtynes pradėjome taip: Maxas; Shimas, Marius, Aurimas, Paulius; Ugnius, Kesha, Doncė, Luris, Rokas; Vaidas. Nuo suolo pasiruošę buvo: Tėvas(vart.), Eima, Lauris ir Arvydas (pagiriotas). Rungtynės prasidėjo trumpa žvalgyba. Tačiau netrukus, berods, Marius tolimu perdavimu gražiai kraštu išveda Ugnių, kuris skersuoja įbėgančiam Luriui, kuriam trūksta vos kelių centimetrų nukreipti kamuolį į vartus ir oranžinių gynėjas su vartininku užgesina gaisrą. Vėliau Ozas atsako keliais išpuoliais, viename momente skersuoto kamuolio niekas nesuskuba uždaryti ir šis tingiai kaip ir ši dieną nurieda už galinės linijos. Kitame momente TEC komandą išgelbsti virpstas. Po tokių bandymų įkvėptas Ozas perima iniciatyvą ir bando pralaužti TEC gynybą, tačiau nieko rimto nesigauna. Vėliau jau TEC kelia kelis kampinius ir pramušą kelis baudos smūgius tačiau nesėkmingai, kaip ir poto sekę keletas Ugniaus/Roko smūgių. Po keitimo įėjęs geležinis žmogus Eima savo kraštu kažkiek pagyvina TEC žaidimą, padaro kelis reidus, o vienas iš jų galėjo baigtis įvarčiu, tačiau Eimos pasiųstas kamuolys baudos aikštelėje nesurado adresato ir potencialiai pavojingas prasiveržimas baigėsi niekuo. Likus visai nedaug laiko Ozo „Mažylis“ atsikovojęs atšokusį aikštės centro krašte kamuolį , pabėga nuo TEC kraštinio gynėjo, apeina dar vieną gynėją ir pasiekęs 16 m. atžymą smūgiuoja tiksliai: 0:1 Ozas priekyje.

Dabar dėl šio momento:

1.Kraštinis gynėjas jau vidurį atakos turėjo stabdyti baudos pražanga pabėgusį Ozo futbolininką ir taip sustabdyti ataką.

2.Greitos atakos metu niekas iš centro saugų nesugebėjo grįžti į gynybą kai tuo momentu gavosi situacija kai trys Ozo žaidėjai išėjo prieš du TEC gynėjus.

Po įvarčio teisėjas sušvilpia pirmo kėlinio pabaigą. Apmaudus įvartis į rūbinę, tačiau galima pasakyti, kad patys kalti. Žaidėme labai vangiai (kažkiek kalta ir saulė, tačiau priešininkai irgi iš tokio paties molio drėbti). Trumpi pasai dažnai netikslūs arba ilgi pasai, bet kur. Kovingumu pirmame kėlinyje išsiskyrė Eima, pavojingais ir protingais reidais savo kraštu Ugnius. Gynyba žaidė labai nervingai ir įsitempusi . Sauguose trūko tikro atraminio saugo, kuris turi lošti prie gynėjų ir būti tas rišamasis žmogus, kuris pradeda ataką, gaila, kad nebuvo Žygio.

Antras kėlinys taip pat prasidėjo vangiai. Sunkiai kažką ėjosi kurti. Po kokių dešimties minučių po kampinio gavome beviltišką įvartį, kai vartininko aikštelėje trys žmonės nesusitarė ir nesugebėjo išnešti kamuolio ir tuo pasinaudojo Ozo žaidėjas iš kelių metrų ramiai nuginklavęs Maxą: 0:2. Po įvarčio Ozas dar labiau sulindo į gynybą ir ieškojo progų greitai kontratakuoti. O progų jiems buvo, nes mes su pasais grybavome: tai jie netikslūs, tai per silpni. O puolime irgi nespindėjome. Buvo keli skersi tačiau vienu momentu Ugnius kažkaip nepataikė į kamuolį, aišku galbūt nebuvo patogu, tačiau buvo galima. Po to Rokui trūko kelių išmierų didesnio buco, bei Eimai pusmetrio uždaryti smūgius... Vėliau dar vieną neblogą reidą padarė Eima apėjęs Ozo gynybą kraštu, tačiau kampas buvo ir vėl per aštrus. Gale, Ozo vartų apgultis buvo bevaisė. Taip ir baigėme rungtynes: 0:2. Darbinis pralaimėjimas.

Matau kelias priežastis:

1.Per daug pakėlėme nosis po pergalės prieš TAIP

2.Žaidėjų ir keitimų trūkumas (2,5 žaidėjo ant brovkės), nes visi vakar aikštėje labai pavargę buvo jau nuo rungtynių pradžios. Kaip Maxas pasakytų: invalidai bliat.

3.Prastas judėjimas aikštėje ir tragiškas pasų tikslumas. Čia matyt gaunasi lygios aikštės sindromas, kai įpranti žaisti lygioje aikštėje, bet koks organinės-ekologinės aikštės žolės kupstelis tampa rimta problema.