Naujienos
TEC – TAIP 2:1 (2013-07-06 03:34:53)

2013 birželio 9 d. 19.15 Fanų stadionas. Oras labai nusisekęs futbolui.

Į šias rungtynes susirinkome maksimaliai gerai. Pradėjome taip: Maxas; Paulius, Aurimas, Marius, Kesha; Ugnius, Žygis, Luris, Raimis, Rokas; Vaidas. Pasiruošę išbėgti į aikštę: Shimas, Eima, Alvinas, Doncė, Donatas, Kira, Tėvas ir Ernė su viena koja.

Rungtynes pradėjome kaip ir planavome, niekur neskubėti, apsiginti ir laukti TAIP komandos kliurkų. Pirmos minutės praėjo gerai, nepraleidome greito įvarčio ir turėjome auksinę progą kai priešininkų gynėjas neatidžiai sulošė ir Rokas išbėgo vienas prieš vartininką. Tačiau pasirinko smūgiuoti į artimąjį kampą ir TAIP vartininkas šiaip ne taip ištraukė kamuolį. TAIP bandė lipti toliau ir jų pastangos davė vaisių, kai TAIP puolėją pargriovė mūsų gynėjas. Teisėjas nedvejodamas švilpia į 11 m. žymę. Prie kamuolio stoja TAIP snaiperis G.Mikulėnas ir čia įsibėgėjęs kelis kartus pristabdydamas bandė Maxą suklaidinti ir matyt nežinodamas kur tiksliai muš prasmūgiavo. Smūgis buvo stiprus, tačiau Maxas kamuolį patraukė. Pajutom, kad galim su jais žaisti ir kovoti kaip su lygiais. Tačiau po kokių dešimties minučių TAIP paduoda standartą ir jų gynėjas galva permeta kamuolį per Maxą 0:1. Čia buvo svarbūs du momentai dėl kurių galbūt nebūtų įvarčio: jeigu būtumėme išsirinkę žaidėjus pagal ūgį kaip prieš rungtynes ir planavome galbūt nebūtų įvarčio ir svarbiausia, jeigu teisėjas nebūtų liepęs Mikulėnui eiti nusiimti grandinėlės, įvarčio tikrai nebūtumėme krapštę iš tinklo. Po to dar buvo Donato U. Trauma, kai jis tik išėjo į aikštę po priešininko pražangos nesėkmingai nukrito ant peties ir buvo priverstas palikti aikštelę. Teko važiuoti į ligoninę išsamesniems tyrimams. Iki pirmojo kėlinio pabaigos nieko nenutiko, TAIP truputį numetė žaidimo tempą, nes juos rezultatas pilnai tenkino.

Antrasis kėlinys prasidėjo panašiai kaip pasibaigė pirmas. TAIP įsitvirtino gynyboje, o mes bandėme juos užpulti, tačiau TAIP visus pavojus užgesindavo. Tačiau po vienos atakos, nesusikalbėjus TAIP gynėjams, Vaidas išėjo vienas prieš vartus ir pelnė išlyginamąjį įvartį. TAIP apeliavo, kad buvo nuošalė, bet taip ir liko neaišku, matyt tik pats aukščiausiasis žino, buvo nuošalė ar ne. Po kokių dešimties minučių tas pats Vaidas po slalomo tarp TAIP gynėjų pramušė taip tiksliai kaip net biliardo meistras O‘Sulivanas neužtaikytų: 2:1. Žodžiu, kamuolys taip meistriškai buvo įridentas, kad net TAIP vartininkas nesujudėjo. Po totalaus rungtynių pervirsmo per 10 minučių TAIP metėsi į ataką. Tačiau per likusią kėlinio pusę nieko apčiuopiamo nepadarė. TAIP žaidimas buvo pagrįstas ties Mikulėno ieškojimo ir tikėjimu, kad jis ką nors sukurs, tačiau šis vakaras nebuvo jo, be to visus kamuolius vartininko aištelėje užtikrintai susirinko Maxas. Rungtynės taip ir baigėsi 2:1 TEC naudai.

Šiandieną geriausia sulošė Maxas (ištrauktas pendelis ir kamuolių susirinkimas), Vaidas (dublis) ir Raimis (centro valdymas ir tikslūs pasai). Pagirtinai sužaidė ir Luris, kuris tiek centre, tiek gynyboje kovėsi kaip liūtas.

Šiandieną susirinkome labai puikiai, galėjome daugiau pailsėti, plius šiandien pas mus buvo komandinė dvasia. Minusai šiandieną tai, kad Kira gavo raudoną(geltona+geltona) ir praleis ateinančias varžybas. Donato U. trauma, deja jam pirmas ratas jau baigtas. Visa komanda linkime greičiau Donatui pasveikti.

Dar kart visus su Pergale, vakar buvo gera medžioklė.