Naujienos
Spartakas – TEC 3:2 (2013-06-03 10:13:47)

Ukmergė, 2013 m. birželio 2 d. 18.00

 

Važiuojant link Ukmergės akis nejučia per veidrodėlį vis užstrigdavo ties lietaus debesimis ir neramino klausimas lis ar nelis ant Ukmergės. Atsakymas laukė pačioje Ukmergėje, tik įvažiavus į miestą kokią destką minučių vandens pripylė kaip iš kibiro.

 

Tai, dabar apie varžybas. Susirinkom slabnai, 14 galvų plius vienas iš bėdos su trauma. Pradėjome taip: Maxas; Mindaugas B, Aurimas, Doncė, Paulius; Žygis, Kira, Kesha, Luris, Eima; Vaidas. Pastiprinimas ant suolo: Tėvas, Donatas, Shimas ir Alvinas (iš bėdos). Pernai metais šiame stadione kovingas rungtynes pabaigėme nulinėmis lygiosiomis. Tačiau šįkartą viskas vyko kiek kitaip arba taip pačiai kaip praeitose rungtynėse su Fakyrais. Priesšininkų pasas iš centro tarp centrinio ir krašto gynėjo ir jų atakuojantis saugas pabėga prieš Maxą bei siunčia kamuolį į vartus: 0:1. Vėl rungtynių pradžioje gauname šaltą dušą. Mano nuomone yra kelios priežastys, kurias verta apmąstyti:

 

1. Silpnas psichologinis pasiruošimas rungtynėms, trūksta motyvacijos ir užsivedimo prieš rungtynes. Turbūt mūsų šūkis prieš rungtynes jau nebepadeda ir neužveda ?

2. Turėdami sąlyginai lėtą gynybos liniją žaidžiame gana aukštai. Iš gynybos linijos tik Paulius sugeba pavyti priešininką kai šis jo kraštu bando veržtis link vartų, visi kti liekam už priešininkų nugarų.

3. Išvestinis dalykas turbūt yra lošimas linija ir priešininkų nesugaudymas dirbtinei nuošalei. Galbūt reikia vieno atsitraukusio gynėjo, kuris pasaugotų gynėjus ir mažiau tų dirbtinių nuošalių, kur tikrai neesame geri specialistai. 

 

It‘s sad but its true.

Vėliau apie 10 minutę vėl pabėga priešininkas vienas prieš Maksą, šį kartą vartininkas ištraukia komandą ir atrodo, kad pavojus užgesintas, tačiau nesugebame išnešti kamuolio ir atskubėjęs padėti Kesha negrabiai nupjauna Spartako puolėją vartininko aikštelėje. Ukmergiškis nuo 11 m. atžymos smūgiuoja taikliai: 0:2. 

 

Po šio įvarčio kažkas pasikeičia ir mes pradedame grįžti į žaidimą. Tiesa dar vieną įvartį įmušą Spartakas, tačiau šį kartą iš nuošalės. Tada mes perėmę kamuolio kontrolę ir valdę žaidimą iki pirmo kėlinio pabaigos sušvelninome rezultatą po standartinės padėties. Luris gražiai įžaidžia kamuolį Kirai, šis skersuoja ir baudos aikštelėje Spartako vartininkui nesugraibius kamuolio Žygis iš kelių metrų smūgiuoja tiksliai: 1:2. Neilgai trukus irgi po standarto Žygis pakovoja galva su vartininku, pastarasis vėl sužaidžia neužtikrintai ir šį kartą Eima atsiduria ten kur turi būti ir damuša kamuolį į vartus: 2:2. Čia norėčiau stabtelėti ir tarti keletą žodžių apie Žygį. Nors šias rungtynes dėl krašto saugų trūkumo jis priverstinai turėjo lošti kraštiniu saugu, tačiau sulošė pagirtinai ir buvo vienas pastebimiausių: įvartis plius svarus indėlis prie antrojo įvarčio. Galiu pastebėti, kad praeitose rungtynėse Žygis puikiai sulošė atraminio saugo pozicijoje ir ši vieta jam atrodo natūraliausia ir geriausiai tinkama: gera pamaina ir ateitis atsakingai pozicijai. Pamatome, kad priešininkų vartų sargas žaidžia nervingai sukuriame kelias progas, pataikome į skersinį, tačiau į petrauką einame 2:2.

 

Tačiau po petraukos išeiname kažkokie netokie ir turbūt galvoju, kad petrauka padarė meškos paslaugą ir numšė mūsų užsivedimą. Po patraukos žaidimas išsilygino ir Spartakas kiek atsigavo ir pradėjo kontroliuoti žaidimą. Praėjus apie 20 minučių centre suklydus saugams, Spartako saugelis vėl gražiai perskrodžia mūsų gynybą tarp centro ir krašto gynėjų ir čia išbėgęs jų puolėjas nepalieka Maxui jokių šansų: 2:3. Iki rungtynių pabaigos vangiai stumdome kamuolį, netgi netikėdami, kad galime išlyginti. Pritrūko jėgų bei motyvacijos ir įsirašome antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

 

Vienas geras dalykas šiose rungtynėse:

Komandinė dvasia kai pralaimėdami pirmame kėlinyje 0:2 sugebėjome išlyginti rezlultatą.

Blogi dalykai:

1. Visas antras kėlinys;

2. Silpnas susirinkimas ir motyvacijos stoka antrame kėlinyje. Jeigu taip vangiai žaisime ir atidėdinėsime pergales paskutiniams turams, gali nepasisekti taip kaip pernai išvengti iškritimo. 

Todėl reikia rinktis į treniruotes atidirbti, kad ant kojų būtų sunku stovėti ir kovoti ateinančiose kiekvienose varžybose. Nenuleidžiame nosių ir visi į treniruotes trečiadienį 19.30 Fanų stadike.

Turas: 6
Data ir laikas: 2013-06-02 18:00:00
FKK Spartakas 3:2 FK TEC
FKK Spartakas 2' 1:0
FKK Spartakas 15' 2:0
2:1 23' Žygimantas Juknys
2:2 28' Eimantas Norkūnas
FKK Spartakas 54' 2:2
FKK Spartakas 70' 3:2
FKK Spartakas 72' 3:2
FKK Spartakas 81' 3:2
Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai