Naujienos
TEC – FAKYRAI 1:3 (1:2) (2013-06-03 10:10:40)

III lyga 5 turas 2013 m. gegužės 26 d 19.15. Fanų stadionas

 

Sekmadienio vakarą egzaminavome 2012 metų III lygos čempionus, bet ne todėl į varžybas rinkomės su nerimu. Pirmą kartą šiame sezone neturėjome pagrindinių vartininkų ir galingo naujokų pastiprinimo. Vis dėlto nusiteikimo kovai netrūko ir čempionams pasipriešinome garbingai. 

 

Pradedame tokia sudėtimi: 

Tėvas; Paulius, Doncė, AurimasB, Kesha; Arvydas, Žygis, Luuris, Kirilas, Ugnius; Alvinas. 

Ant suoliuko lieka: Laure, Eima, Mindaugas, Donatas U. 

Trenerių funkcijas atlieka: Ernis/Ignas, jiems talkina Shimas.

 

Taktiką vėl pasirenkame atsargesnę 4-5-1, tačiau nerimas kurį jautėme prieš varžybas, pasireiškia ir aikštelėje. Pačiomis pirmomis minutėmis klysta veteranas Doncė, tačiau šalia buvęs Tėvas gesina kilusį gaisrą... Po minutės, aikštės viduryje klysta/nesusikalba jaunimas (Kira ir Luuris) ir kamuolį perėmęs priešininkas siunčia jį į priekį nuo Keshos pabėgusiam puolėjui, kuris atsiduria lyg ir nelabai pavojingoje situacijoje, tačiau smūgiuoja iš aštraus kampo ir kamuolys nuo virpsto įrieda į mūsų vartus(0-1, 2min). Toks šaltas dušas pažadina komandą, todėl pradedame daugiau atakuoti. Jei pirmas 10 minučių bandom pulti kairiuoju kraštu, atsimušę į patikimą gynybą, perkeliam atakas į kita kraštą, kuriame Ugnius sugeba maudyti savo varžovą. 

 

16 minutę, po eilinės atakos dešiniu kraštu, Ugnius pakabina kamuolį baudos aikštelėje, seka smūgis galva, vartininkas reaguoja ir atmuša kamuolį, tačiau pirmas prie atšokusio kamuolio suskumba mūsų puolėjas Alvinas ir lygina rezultatą (1:1 , 16 min). 

 

Toliau tęsiasi atviras futbolas, atakuoja tiek viena, tiek kita komanda. Įpusėjus keliniui komandos apsiramina po pirmosios bangos ir bando pakontroliuoti kamuolį kiek ilgiau... Deja, viename iš tokių epizodų labai nesėkmingai sužaidžia Kesha, kurio silpną perdavimą perima Fakyrų puolėjas ir nurūksta link mūsų vartų. Pirmą smūgį puikiai „traukia“ Tėvas, tačiau kamuolys vėl atšoka priešininkui, kuris smūgiuoja į virpstą, bet kamuolys vėl atšoka tarp 2-3 mūsiškių esančiam Fakyrų puolėjui ir šioje „makalynėje“ trečias smūgis nemelavo, įvartis (1-2, 26 min).

 

Pirmame kėlinyje toliau pasikeičiame apibusėmis atakomis. Nors kėlinio pabaigoje ir pradeda jaustis vyresnių Fakyrų nuovargis, mums deja nepavyksta nieko apčiuopiamo sukurti. O čia dar Fakyrus gelbsti ir pavėluotai į varžybas atvykęs jų žaidėjas (sfl teisėjas) Robertas, pagyvindamas priešininkų vidurio saugų ir gynejų žaidimą...

 

Antrą kėlinį mes sužaidėme pagirtinai, tik deja fortūna nebuvo mūsų pusėje ir švieslentėje prie mūsų įmuštų įvarčių liko degti 1. Didesnę kėlinio dalį spaudžiame pavargusius priešininkus, atakuojam abiem kraštais, bet užbaigdami atakas pritrūkstame šaltų nervų. Priešininkai irgi nemiega, bando pakontroliuoti ilgiau kamuolį , numušti tempą, bei ilgai perdavimais stengiasi išvedinėti greitus puolėjus į kontratakas. Čia mus gelbsti nuošalės bei susitvarkiusi gynyba.

 

Nuo kėlinio vidurio mes uždarom priešininkus jų pusėje ir čia viena po kitos seka mūsų atakos: kuriami pavojingi momentai, smūgiai į vartus. Keletą kartų priešininkus gelbsti vartininkas, o po puikaus Ugniaus smūgio galva – virpstas... Mūsų jėgos senka ir nors jaučiame, kad rungtynės yra mūsų, bet deja, deja.. Iki paskutinės rungtynių minutės atsimušinėję Fakyrai dar sugeba užmesti kamuolį mūsų gynėjams už pakrapos ir tuo pasinaudojęs Greitasis priešininkų puolėjas Aivydas nurūksta link vartų. Čia jis vargais negalais apsivaro Tėvą ir smūgiuoja iš aštroko kampo. Nuo vartų linijos kamuoliui numušti Keshai pritrūko gal centrimetro, betlėtai atriedėjęs iki virpsto kamuolys sustoja jau mūsų vartuose (1:3, 91min).

 

Išvadas po šių varžybų daryti sunku. Manau, kad verti lygiųjų net ir su tokia sudėtimi kokia žaidėm. Tačiau turim pasveikinti priešininkus, kurių buvo neperdaugiausiai, bet jie pagirtinai kovodami apsigynė, o  savo progas paversdami įvarčiais pasiekė pergalę.

 

Pliusai: pirmą kartą vartus saugojęs Tėvas sužaidė Gerai, klaidų nepadarė, o praleisti įvarčiai yra komandiniai. Puikiai rungtyniavo: Ugnius, Žygis, Alvinas. Tikri kovotojai, ypač antram kėlinį buvo: Luuris, Eimantas, Kirilas.

 

Dabar laukia mūsų išvyka į svetingąją Ukmergę, tad ruošiamės varžyboms kurios greičiausiai turėtų įvykti sekmadienį. O kolkas trečiadienį treniruotė, aš ten busiu, o tu ? ;-)

Turas: 5
Data ir laikas: 2013-05-26 19:15:00
FK TEC 1:3 FK Fakyrai
0:1 2' FK Fakyrai
Alvinas Dūdėnas 16' 1:1
1:1 20' FK Fakyrai
1:2 26' FK Fakyrai
1:2 40' FK Fakyrai
Ugnius Juozaitis 50' 1:2
Arvydas Stankevičius 63' 1:2
1:3 91' FK Fakyrai
Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai