Naujienos
Naujieji Verkiai - TEC 0:1 (0:1). (2013-05-07 11:39:03)

Ankstyvus šeštadienio rytas, kuomet visi rinkomės į LFF stadioną, o ir susirinkome nelabai įspūdingai ir rungtynes pradėjome taip: Max'as - Aurimas B., Donce, Marius, Kesha - Alvinas, Kirilas, Vytukas, Ugnius, Arvydas - Vaidotas. Ant brofkės liko Donatas U., Laure, Ernis bei greit pasijungė Raimis, Valiera.


Varžybos tikrai sunkios gal jau 10 minutę Alvinas dėl skaudančios kojos baigė savo pasirodymą, viena koja visų rungtynių metu žaidė ir Laure bei Vytukas. Kamuolio kontrolę gal jau nuo pirmų minučių perėmėm mes, tačiau nieko pavojingesnio nepavyko sukurti, Verkių komandoje aktyvūs kaip visada buvo Naumovas, Mežonis bei Bartaševičius. Atakos ritosi tai į vieną tai į kitą pusę, Verkiai vieną kartą pavojingai prasmūgiavo, tačiau Max'as buvo savo vietoje. Mūsų gretose dauguma galutinių smūgių pirmajame kėlinyje atliko Valiera, tačiau visus juos susirinko vartininkas, nors bandė Valiera nuginkluoti jį visaip - smūgiais į "devynis", per vartininką, pažeme. Kėliniui artėjant į pabaigą "radviliškio klivarai" sujudėjo geriausiai ar naudingiausiai tą minutę: Raimis siunčia Vytukui perdavimą į baudos aikštelės kraštą, kur šis jį pakelia jį ties 11 m tašku ir ten po nedidelių grumtynių Laure išgirdęs Raimio "Paliiiik!!!" spėjo pasitraukti ir Raimis užtikrintai siunčia kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje kaip visada šiek tiek pabirėjo mūsų žaidimas, tačiau Verkių smūgiai iš gana dėkingų situacijų skriejo šalia vartų arba į Max'ą. Mūsų jėgos seko, todėl komplektacijoje turėjome priimti gana įdomių sprendimų - Donatas U. į kraštą gynyboje ir pan. Visi kovojo ir krito po kamuoliu kiek kam jėgų užteko, Raimis viduryje gana protingai turėdamas progų palaikydavo kamuolį, o Verkiam grįžti į gynyba taip pat vis dažniau pritrūkdavo jėgų, ko pasekoje kelis kartus vieni prieš vartininką  buvo pabėgę tiek Vaidotas tiek Kirilas.   Likus maždaug 15 minučių Verkiečiai baudos aikštelėje pjauna Ugnių ir Jakubovskis skiria 11 m baudinį, kurį realizuoti buvo pasiryžęs Raimis, tačiau Ugniui parodžius iniciatyvą kamuolys buvo perduotas jam. Smūgis gavosi labai nekoks ir jį atrėmė vartininkas. Aikštėjė iki rungtynių pabaigos ir toliau vyravo chaosas, Verkiai nešė kamuolius į priekį, o mes bandydavom naudotis laisvais plotais jų aikštelėje. Šįkart sėkmingai atsilaikėme ir įsirašėme tris taškus į savo sąskaitą. Bendrai reikėtų realizuoti bent pusę turėtų progų ir būtume šias rungtynes užbaigė kur kas ramiau.


Turas: 2
Data ir laikas: 2013-05-04 10:00:00
Naujieji Verkiai 0:1 FK TEC
0:0 35' Valerijus Mižigurskis
0:1 40' Raimondas Vilėniškis
Naujieji Verkiai 75' 0:1
0:1 75' Ugnius Juozaitis (11 m. baudinys)
0:1 79' Laurynas Zibolis
0:1 85' Donatas Stakauskas
Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai