Naujienos
TEC - SALININKAI 1:1 (1:0). (2013-04-30 09:18:10)

Rungtynės tokios, kad pasakyti gero kaip ir nėra labai daug ką, galėjome ir laimėti, bet galėjome ir pralaimėti. Gaila, kad tik tuos įvarčius įsileidžiame kažkokius idiotiškus. Pykčių, rėkimų kaip visada per akis, visi viskuo nepatenkinti, na situacija panaši kaip praėjusio sezono pradžioje, o ne pabaigoje.

Susirinkome gana neblogai: Max'as - Kesha, Aurimas B, Marius, Paulius - Ugnius, Donce, Luris, Žygis - Valiera, Vaidotas. Ant brofkės: Eima, Shimas, Vytukas, Laure, Donatas U, Tėvas, Erne, Arvydas.

Nuo pirmų minučių, kažkiek perimame iniciatyvą į savo rankas, o Salininkai dažniausiai bando greitomis atakomis pereiti į mūsų aikštės pusę. Žaidimas padrikas, daug broko aikštės viduryje, todėl atakų netrūko nei į vieną nei į kitą pusę. Maždaug kėlinio viduryje Luris apsikeičia su Mariumi vietomis ir šis iš maždaug 35-40m pamatęs maždaug ant 11 m išėjusį Salininkų vartininką siunčia kamuolį į vartų tinklą. Salininkų smūgius valomės patys arba juos susirenka Max'as. Kėliniui artėjant į pabaigą Valiera galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai nedėkingai, Pauliui ties galine linija nuskubėjęs padėti Luris paliko laisvą plotą baudos aikštelės prieigose ir ten kamuolį gavęs G. Skrockas kiša jį po štanga.

Žaidimas ir toliau vyksta į abi aikštės puses, vienos atakos metu Ugnius krašte "po savim" pasiima vieną gynėją, tada antrą, tačiau paskutinį smūgį traukia Salininkų vartininkas. Iš tokių pavojingesnių momentų turbūt galima paminėti chaosą Salininkų baudos aikštelėje, kai kelis mūsų smūgius galva vargais negalais išsivalė Salininkų gynėjai bei vartininkas. Skubėdami į priekį ne kartą leidome ir Salininkams pabandyti Max'o budrumą, tačiau gerai, kad arba jiems pritrūkdavo tikslumo arba užtikrintai žaidė Max'as.

Apibendrinant, tai kaip senais gerais laikais, šaukiam klykiam vieni ant kitų, dėl klaidų, dėl to kad neduoda kažkas kažkam kamuolio. Tačiau iš esmės, labai jau visi individualiai žiūrime į save, pabandykime pradėti negailėti perdavimo, o ir jį neatiduokime ne bet kaip. Galbūt reikia treniruočių, kad pagaliau pradėtume žaisti protingiau, nes aikštės bloga kokybe apkaltinti jau nebegalime.

Nuotaikos man asmeniškai, kaip pralaimėjus.