Naujienos
Išlikom lygoje (2012-11-25 01:14:44)

Na ką, kaip ir viskas pasibaigė, galvojau ar reikalingas paskutinis aprašymas, tačiau malonu prisiminti tai, kas džiugina. Pirmiausiai sveikinimai su tikrai gražia sezono pabaiga, kokios tikrai ne visi tikėjomes. O penktadienį į rungtynes su Prelegentais susirinkome kaip pastaruoju metu labai neblogai: Max'as - Paulius, Erne, Aurimas B., Kesha - Rokas, Luris, Donce, Kira, Ugnius - Vytukas. Brofkė: Jurkus, Aurimas T., Žygis, Makaras, Vytenis, Arvydas, Donatas U., Laure.

 

Oro temperatūra rungtynių metu buvo gal +1-2 laipsniai, todėl visi gana garsiai aikštėje braškėjo nuo šalčio. Rungtynės prasidėjo iškart gana atviru žaidimu, atakos ritosi tai į vieną tai į kitą pusę, o pirmasis virpstą sudrebino kažkuris Prelegentų komandos žaidėjas. Praėjus kažkur 10 minučių sukovojame aikštės viduryje, Vytukas siunčia kamuolį Kirai link baudos aikštelės, šis jį kiša tarp gynėjų Rokui ir rezultatas tampa 1:0, Prelegentai dar bando apeliuoti į nuošalę, tačiau teisėjas užtikrintai rodo į centrinį aikštės tašką. Po dar kelių minučių tas pats Rokas vėl gauna progą pasitikrinti su Prelegentų vartininku 1x1 ir užtikrintai permeta per jį kamuolį ir dvigubina mūsų persvarą. Džiaugsmas ilgai netruko, Prelegentai išsimuša kamuolį iš centro, jų saugas meta jį Keshai už nugaros, puolėjas bėga link Max'o ir su kažkuo dar sužaidęs sienele įsiveržia į mūsų baudos aikštelę ir švelnina rezultatą. Skirtumas tarp įvarčių gal 60 sekundžių, Prelegentai užsivedę ir tikrai nenusiteikę atiduoti šių rungtynių. Kiek apsiraminame, bandome žaisti perdavimą, tačiau kovos, padkatų ir ginčų su teisėju aikštėjė tikrai netrūksta. Po keletos Prelegentų pražangų bei replikų vienas kito adresu, gerbiamam M. Zurzai neatlaiko nervai ir šis alkune patikrina Lurio veido struktūros tvirtumą. Raudona kortelė ir Prelegentai lieka mažumoje. Bandome išnaudoti savo kiekybinę persvarą, tačiau aikštėje šaukimo tampa daugiau nei žaidimo, o pagrindinis to autorius puikiai visiems žinomas Rolandas S. iš priešininkų stovyklos, kurį nutildyti sunkiai išėjo ir jo komandos draugams. Kėliniui artėjant į pabaigą Luris siunčia puikų perdavimą Arvydui į baudos aikštelę ir šis tiksliu smūgiu nepalieka vartininkui net progos nugriūti - 3:1. Po dar kelių minučių Vytukas gauna kamuolį ties 16m linija, smūgiuoja ir kamuolys, kiek pakeitęs trajektoriją nuo priešais stovinčio gynėjo, leidžiasi vartuose - 4:1.

 

Per pertrauką visi linksmai dalinames įspūdžiais, Max'as nurodo pasitikti Prelegentus dar jų aikštės pusėje ir neleisti jiems laisvai žaisti aikštės viduryje. Tačiau Prelegentai gana aktyviai pradeda mus spausti, o ir pranašumo dėl vieno žaidėjo mes tikrai nejaučiame. Gauname nemažai ploto kontratakoms, tačiau žaidybinio broko tikrai netrūksta ir tada nutinka tai, kas daugelį priverčia keiktis nelabai gražiais žodžiais. Jurkus jau turėdamas geltoną kortelę išbėga vienas prieš vartininką, teisėjas švilpia nuošalę, tačiau šis švilpuko "negirdėjo" ir antra geltona kortelė automatiškai konvertuojasi į raudoną. Sklinda gandai, kad Rokas jau laukęs keitimo po šio epizodo net ašarą nubraukė. Prelegentai ir toliau bando mus spustelti ir greitai pasiekia savo, dar prieš dešimtmetį į Sero Alex'o Ferguson'o vadovaujamos komandos vartus puikų įvartį įmušęs (žr. nuorodą) R. Žutautas gražiai perduoda kamuolį į mūsų baudos aikštelę įkertančiam puolėjui ir rezultatas tampa 4:2 (video medžiagos nėra). Veiksmo iki rungtynių pabaigos tikrai netrūko, turėjome tikrai nemažai progų, tačiau paversti įvarčiais jų nepavyko.

 

Po rungtynių rūbinėje visi pasidalinome alumi, sušokome pergalės šokį ir išsukubėjome į pirtelę. Sezonas buvo puikiai uždarytas (4 pergalės iš eilės leis mums kitą sezoną rugntyniauti ir vėl su stipriausiomis Vilniaus mėgėjų komandomis).

Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai