Naujienos
Atsilyginta Alfai (2012-10-24 10:07:03)

Atrodo sezono pabaigoje igauname pagreiti tik gaila, kad sezonas jau skaiciuoja savo paskutines savaites. I sekmadienio rungtynes su Alfa – Ryders susirinkome taip pat gausiai: Max’as – Paulius, Ernis, Aurimas B., Shimas – Rokas, Donatas U., Donce, Luris, Ugnius – Aurimas T. Taip pat dalyvavo: Vitalka, Žygis, Eima, Kesha, Tevas, Vytukas, Makaras, Arvydas.

 

Nuo pat rungtyniu pradžios gana tvirtai kontroliavome žaidima ir jau gal pirmoje atakoje Ugnius pavojingai smugiavo galva, taciau nuo ivarcio Alfa išgelbejo vartininkas. Žaidimas buvo gana atviras, todel veiksmas nuolatos vyko abejose aikštes pusese, mes spaudeme, Alfa kontratakavo. Ir tada ivyko tai, kas galbut butu pakeite visu runtyniu eiga -  Ernis nesekmingai daro nuošale, Alfos puolejas iššoka prieš Max’a, kuris ganosi aplink 16 metru linija, permeta kamuoli per ji, taciau šis atsimušes i žeme isigudrina atsimušti i musu vartu skersini ir rezultatas išlieka 0:0. Turedami pakankama rezerva aktyviai keiciame žaidejus ir Vytukas atemes kamuoli iš Alfos gyneju atiduoda ji i baudos aikštele kertanciam Žygiui ir rezultatas tampa 1:0. Kelinio laikui begant progu imušti taip pat netruko, taciau arba smugiai budavo netikslus arba gynejai išsivalydavo nuo vartu linijos arba sekmingai žaisdavo Alfos vartininkas. Keliniui einant i pabaiga Ugnius kelis kartus žaidžia “sienele” su Luriu ir gaves kamuoli ties galine linija siuncia žema perdavima link vartininko aikšteles ir pirmas prie kamuolio suskubes Rokas dvigubina musu persvara – 2:0.

 

Pertraukos metu Aurimas B. kaip tikras komandos vadovas bande ikvepti komandos žaidejus neatsipalaiduoti, taip pat pateike puikiu pavyzdžiu iš šios savaites rungtyniu su N. Verkiais. Na ir neatsipalaidavome, nuo pat pirmuju antrojo kelinio minuciu ir toliau atakavome, o Alfa turbut “spardesi” iki treciojo ivarcio, kuri vienas prieš vartininka pabeges pelne Aurimas T. Galutinai Alfa sulužo, kai vienam ju žaidejui už grubu žaidima atviromis kojomis i Shima buvo parodyta raudona kortele. Toliau ivarciu i Alfos vartus galejo kristi dar ne vienas ir ne du, o buvo taip: Žygis pelne savo antraji ivarti, taip pat ivarti imuše i ataka “pasijunges” Vitalka, kuriam tai buvo pirmasis ivartis TEC gretose! Sužaideme tikrai geras rungtynes, o "tiek daug" ivarciu paskutini karta buvo imuše prieš daugiau nei 2 metus, kai i Oro Navigacijos vartus kamuoli pasiunteme 8 kartus.

 

Po rungtyniu dalinomes alumi, nes jo tikrai netruko. Tvirtiname savo galimybes išlikti III lygoje, o viskas spresis paskutinese rungtynese su Prelegentais. Treniruote kaip visada treciadieni, todel planuokites savo laika dalyvavimui!

Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai