Naujienos
Comeback’as (2012-10-17 12:16:32)

Comeback’as kokį nepamenu kada turėjome. Rungtynės, kuriose turėjo išsispręsti daug įvairių klausimų. Susirinkome vėl labai neblogai, pradėjome taip: Tėvas – Paulius, Erne, Aurimas B, Kesha – Rokas, Kira, Donce, Luris, Ugnius – Aurimas T. Brofkė: Žygis, Makaras, Shimas, Žibūda, Eima, Vytukas, Vitalka, Arvydas, Donatas U. taip pat buvo Vytenis ir Zibolis, kuris kažkur dingo pirmojo kėlinio metu.

Rungtynės prasidėjo ir iškart pasimatė, kad Verkiai į pirmojo rato komandą nelabai panašūs. Aikštės viduryje tvarkingai suko grajų trumpais perdavimais greitai išeidami iš gynybos į ataką, todėl pirmasis kėlinys atidavus aikštės centrą buvo labai sunkus. Maždaug kėlinio viduryje Vytukas netiksliai ties viduriu aikštės perduoda kamuolį Žygiui ir jį perėmę Verkiai nuskuba į puolimą, perdavimas tarp mūsų gynėjų iš krašto kertančiam saugui ir rezultatas tampa 1:0 Verkių naudai. Bandome kabintis, tačiau nieko labai pavojingo negalime sukurti. Kampinis prie mūsų vartų, kamuolys lekia palei galinę liniją ir Shimas nesėkmingai pakišęs koją siunčia kamuolį į savus vartus – 0:2. Po to dar seka Vytuko smūgis į vartininką, Doncės šūvis virš vartų, tačiau rezultatas po pirmojo kėlinio lieka nelabai džiuginantis.

Ar Verkiai po pirmojo kėlinio patikėjo savo pergale ar tiesiog šiaip atsipalaidavo, tačiau nuo pirmųjų antrojo kėlinio minučių užlipome taip, kad įvartis į Verkių vartus krito per pirmas kelias antrojo kėlinio minutes. Iš pradžių Roko smūgį traukia puikiai sužaidęs Verkių vartininkas, tačiau po dar kažkur minutės į baudos aikštelę įsiveržia Luris, siunčia žemą perdavimą link vartininko aikštelės ir tas pats Rokas pirmasis suskubęs prie kamuolio siunčia jį į vartus. Nešame kamuolį į centrą ir toliau bandome spausti Verkius, kurie taip pat bando atsakyti savo atakomis. Maždaug kėlinio viduryje Ugnius gauna kamuolį Verkių baudos aikštelėje, klaidina priešininkų gynėją, po to būna griaunamas, o 11m baudinį sėkmingai realizuoja Luris. Po dar maždaug dešimties minučių Verkių gynėjas nesėkmingai galva išmuša kamuolį iš savo baudos aikštelės ir greičiau nei vartininkas prie jo suskubęs Ugnius išveda mūsų komandą į priekį. Atsitraukiame į gynybą ir atsimušinėjame nuo paskutinio mūsų vartų šturmo, visus smūgius patikimai valo Tėvas, neleisdamas suabejoti, kas įsirašys tris taškus po šių rungtynių. Tėvai, Max‘as po tokių rungtynių turėtų pradėti nerimauti dėl savo vietos start‘e :)).

Pergalė, kuri mums buvo labai svarbi ir morališkai ir matematiškai. Šios rungtynės mums buvo labai svarbios, tačiau lemiamų rungtynių pas mus šiuo metu nemažai – sekmadienį rungtynės su Alfa, kur pralaimėjimas mums palaidotų sezoną. Artimesni planai – treniruotė Sportimoje trečiadienį 21 val. 30 min.

Alus mano sąskaita bus patiektas prieš rungtynes su Alfa. Erne, turbūt jau irgi pasimetė kam kiek alaus jau yra skolingas.