Naujienos
Nugalėtas Carlsberg (2012-10-09 10:02:48)

Barcelona – Real, Milan – Inter, Spartak – CSKA, Marseille – PSG, Žalgiris - Ekranas ir TEC – Carlsberg. Futbolo vakar tikrai netrūko. Į rungtynes su Carlsberg susirinkome visai neblogai, tačiau priešininkų tikrai nebuvo mažiau. Pradėjome taip: Tėvas – Paulius, Boria, Aurimas, Kesha – Eima, Žygis, Žibūda, Rokas, Vytukas – Aurimas T. Brofkė: Vytenis (su alum), Minde B (su alum), Vitalka (su vaiku), Shimas (be čipsų), Erne (su roboto kojom), Jurkus, Arvydas, Donce, Donatas U. ir pavėlavęs Luris.

Teisėjo švilpukas ir 22  žaidėjai pradėjo maltis sunkioje ir gerai įmirkusioje Bukiškio aikštėje. Džiaugsmo ir liūdesio žiūrovams ilgai laukti nereikėjo. 6 minutė, greita Carlsbergo ataka kraštu, nestiprus skersas ir jų puolėjas būdamas tarp Keshos ir Borios siunčia kamuolį į mūsų vartus, smūgis gavosi nelabai vykęs, tačiau to pakako, kad Carlsbergas išsiveržtų į priekį. Po kelių minučių situacija pralinksminusi mūsų fanus – Rokas kelia kamuolį į Carlsbergo baudos aikštelę, kur šis išslysta vartininkui iš rankų ir šalia buvęs Eima pakiša savo galvą ir rezultatas tampa lygus. Kėliniui einant į pabaigą Carlsbergas dar kartą sugeba išsiveržti į priekį – nestiprus smūgis iš maždaug 20m, Tėvas guli ant žemės ir laukia kamuolio, tačiau Donato U. paskutiniu momentu pakišta koja pakeičia kamuolio skriejimo kryptį ir šis nurieda į kitą vartų pusę. Būtų liūdna jeigu nebūtų kuo pasidžiaugti, o čia vėl Eima, krašte atima kamuolį iš prisižaidusio gynėjo, įsiveržia į baudos aikštelę ir rezultatas tampa 2:2.

Antrasis kėlinys prasidėjo kur kas geriau mums, jau pirmosiomis kėlinio minutėmis aplink centrą šokinėjantį kamuolį Paulius galva numeta Vytukui ir šis iš maždaug 20m siunčia jį į Carlsbergo vartų tinklą. Kamuolys pakėliui dar kliudė kažkurio aludario nugarą, bet nuo to smūgis gavosi dar geresnis. Pavojingus momentus ir toliau kūrėme gana aktyviai, dar vieną Vytuko smūgį traukia vartininkas, Aurimo T. ir Eimos pastangomis įmuštą įvartį teisėjas anuliuoja užfiksavęs nuošalę. Carlsbergui antrajame kėlinyje momentų susikurti nelabai pavyko, tačiau nervingumą mūsų gynėjų tarpe kėlė trapi persvara. Jau paskutinėmis rungtynių minutėmis Luris atsidūręs prieš vartininką nesugebėjo jo pergudrauti, o nuo paskutinių Carlsbergo bandymų išlyginti rezultatą mums pavyko puikiai apsiginti. 3 taškai ir niekas dar neprarasta.

Kitame ture susitinkame su N. Verkiais, kurie šiame rate demonstruoją puikų žaidimą. Šiose rungtynėse daugiau – mažiau spręsis kas turės daugiau šansų išgelbėti šį sezoną, todėl planuokites laisvesnį savaitgalį, nes žaisime išvykoje. Sekmadienį rinkimai, todėl savo balsą atiduoti skubėkite nuo akstyvo ryto.