Naujienos
Blogiausios antro rato rungtynės (2012-09-30 09:37:14)

Blogiausios antro rato rungtynės. Kažką pozityvaus vakar buvo sunku įžvelgti. Rungtynės pradėjome turėdami nei daug nei mažai – 11 žmonių. Max‘as – Vitalka, Aurimas B, Makaras, Donce – Rokas, Kesha, Aurimas T, Žygis, Ugnius -  Vytukas. Vėluodami prisijungė Donatas U., Kira ir broliukai dobiliukai – Shimas ir Eima.

 

Nežinau ar tik mano ar ir kitų nuomone jau prieš rungtynes kovingos nuotaikos nebuvo, todėl ir rungtynės nuo pat jų pradžios gavosi labai nekokios. Nors pirmas kelias minutes labai sėkmingai užlipom, tačiau Užupis greitai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pradėjo kurti pavojingas progas prie mūsų vartų. Neužsikabinom už kamuolio aikštės viduryje, todėl Užupio saugai „kišo“ vieną kamuolį po kito tarp mūsų gynėjų, kur jų puolėjams vis nepavykdavo prisišaudyti. Jei neklystu trečias kartas nemelavo ir maždaug kėlinio viduryje visiems puikiai žinomas G. Skrockas pabėga nuo mūsų gynėjų ir siunčia kamuolį į tinklą. Patiems mums taip pat trūko susikaupimo – kai buvo galima sužaisti paprastai rinkdavomes sunkesnį variantą ir atvirkščiai. Atrodė, kad gavę kamuolį tiesiog skubėdavome juo atsikratyti, o ir dažnas perdavimas komandos draugui būdavo atiduodamas neatsakingai/netiksliai.

 

Antrajame kėlinyje situacija iš esmės nepasikeitė, pabandėmė užlipti, bet jau pačioje kėlinio pradžioje tas pats G. Skrockas sėkmingai žaidžia sienele su komandos draugu ir siunčia antrą kartą kamuolį į mūsų vartų tinklą. Žaidimas tampa atviras, Max‘as tampa nebe vartininku o „paskutiniu“ gynėju, todėl Užupis galėjo pasiųsti dar ne vieną įvartį į mūsų vartus, tačiau patiems jiems pritrūkdavo tikslumo. Mums dažniausiai pavykdavo susikurti tik pusproges, tačiau ir smūgiai būdavo atliekami iš sudėtingų situacijų. Ginčų ir replikų vienas kito atžvilgiu rungtynių metu netrūko, tačiau tikėkimės, kad tai buvo tos rungtynės, kurias greitai pamiršime, o ir Ernei aikštėjė nebus tiek laiko burbuliuoti kiek ant brofkės.

 

Šį savaitgalį ilsimės, todėl planuokitės judėti kitą trečiadienį treniruotėje.

Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai