Naujienos
Taškas prieš Navigatorius (2012-09-18 09:51:02)

Pirmas kėlinys. Navigatoriai lyderio statuse pradėjo rungtynes, uždare mus mūsų pusėje apie 15 min. Niekas nesigavo, kamuolio kontrolė pas Navigus ir nieko neišeina!!!!

Bet, tuo pat metu, visos jų atakos labai nuspėjamos. Ech.... jei Fakyru atakos butu tokios!!!! Bet nenuklyskim nuo temos. Vienu žodžiu visos jų atakos beveidės ir be kažkokių paslaptingų kodų. Tai arba aš pasiimu kamuolį arba gynėjai puikiai susitvarko . Kas labai nepatiko, tai kad dažnai jie labai lengvai priimdavo kamuolį ir vienas antras žaidėjas laisvai bėgiodavo mūsų aikštės pusėje. Po 15 min. pradėjom ir mes kažką galvot. Dažniau pradėjom laikyti kamuolį, vidurys atsigavo ir žaidimas tapo iš mūsų pusės daug linksmesnis. Kas iš pavojingesnių momentu pirmajame kėlinyje? Viena ataka turėjome mes, viena jie. Po Aurimo smūgio kažkas smūgiavo kamuolį galva, bet puikiai sužaidė vartininkas, o iš jų tai klaidelė mūsų zonoje vidury ir išėjo toks pusiau išėjimas vienas prieš viena, bet džiaugiuosi, kad puolėjas su kamuoliu buvo na Vy :-)

Antro kėlinio bėda, ji lydi mus jau 3 rungtynes iš eilės, gaunam įvartį. Plius labai panašus į trečiąjį Fakyrų įvartį tik įmušta iš kito krašto!

0:1 pralaimim.

Po įvarčio Navigai pradėjo gintis labai profesionaliai ir protingai. Surasti kažkokių tuščiu vietų jų aikštės pusėje buvo beveik neįmanoma. Kęstutis iš tikro gerai vadovauja gynybai, reikia pripažinti. Antrajame kėlinyje jau teko daugiau žaisti ne vartuose, o paskutiniu gynėju. PATIKO (iš dalies :-)) Laikas ėjo! Vienintelis dalykas, kad baudos ir iš mūsų pusės, ir iš jų pusės tapdavo vis pavojingesnės. Mūsų mėgstamiausias teisėjas Jasiūnas ypač mėgiamas Kipšo pradėjo po truputi paleidinėti rungtynes iš rankų. Po vieno iš epizodų Kipšui trūko kantrybe (veltui, nereikėjo) ir jis gavo raudona korta. Kaip tik po to baudos smūgio Arvydas puikiu smūgiu išlygino rezultatą!!!!!

Paskutinės 5-6 minutės irgi buvo nervingos, nes žaidžiant 10 prieš 11 Navigai pradėjo mus spaust.

Pagaliau vėl taškas gautas. Prieš rungtynes galvojau apie 3, bet dabar jaučiu didelį pasitenkinimą ir su vienu.