Naujienos
Atkaklioje kovoje nusileidome Fakyrams (2012-09-14 03:07:27)

Vytukas praeitą savaitę labai liūdnai pradėjo aprašymą, net nesitikėjau, kad šį kartą pradėsiu dar liūdniau.

Vėl gi susirinkom puikiai, net 7 žaidėjai ant brovkes. Rungtynes prasidėjo labai linksmai, beveik be žaidimo aikšties vidury. Nedidelė persvara buvo Fakyrų, bet kažkokių įspūdingų momentų jie nesukūrė. Šiaip mūsų gynyba visą pirmą kėlinį kaip šveicariškas laikrodis atžaidė be problemų ir be rizikos prie savų vartų. Sužaidus pusvalandį sukūrėm puikia ataką ir Kipšas įsiveržęs į baudos aikštelę nuginklavo vartininką. Iškarto, po kokių 2-3 minučių, vos negavom įvarčio. Bet tai buvo ne Fakyrų meistriškumo rodiklis, tiesiog kamuolys nuo kupsto atšoko tiesiai į nosį, paskui teko traukti kitą smūgį iš kelių metrų. Po šio epizodo pirmajame kėliny nieko įspūdingo neįvyko.

Antras kėlinys prasidėjo jų atakomis. Jos stiprėjo ir darėsi vis pavojingesnės.  Ilgai tai negalėjo tęstis. Po vieno iš kampinių ne pats aukščiausias jų žaidėjas pasiuntė kamuolį galvą į vartus. Bet tai dar ne viskas. Kitas 5 minutes jų spaudimas neatslūgo ir atakos ritosi į mūsų pusę. Dabar apie antrą įvartį. Bauda netoli 16 metrų iš kairės pusės, mes kaip musės ant saulės nusisukę nuo kamuolio pramiegojom staigų perdavimą į baudos aikštelę, kur pasijungęs gynėjas kištelėjo galvą ir rezultatas jau 1:2.

Po šio momento mes vėl išlyginom žaidimą ir atakos tapo vėl įdomesnės. Jau mes dažniau jų pusėje ir susidarė toks įspūdis, kad jie jau pradėjo galvoti, kad laimėjo rungtynes. Tačiau po vieno kampinio ar baudos iš dešinės pusės kažkas smūgiavo vartininkas atmuša ir Kipšas įmuša.

Ir dabar prasideda daug įdomių dalykų. Ir Fakyrai, ir mes nesėdim gynyboje, o bandom atakuot. Iš pavojingesnių momentų galėčiau paminėti Aurimo smūgį, po mano perdavimo, kelis baudos smūgius. Taip pat ir Fakyrai gan neblogai atakavo ir sukūrė porą progų. Deja, bet per pridėtą laiką praradom koncentraciją ir žiauriai pabaigėm rungtynes.

Kas nepatiko, tai vakarikštis nervingas Erne. Tikiuosi su Navigais bus ramesnis :)