Naujienos
TAIP – TEC 1:0 (0:0). (2012-09-11 09:58:06)

Gaila, labai gaila. Kitaip net nežinau kaip pradėti šį aprašymą. Buvome verti bent taško, tačiau fortūna šeštadienį nebuvo mūsų pusėje. Susirinkome visai neblogai, nors situacija nieko gero rungtynių išvakarėse nežadėjo. Pradėjome taip: Max‘as – Žygis, Ernis, Aurimas B., Boria – Ugnius, Aurimas T., Donce, Kesha, Rokas – Arvydas. Brofkė: Jurkus, Eima, Tėvas, Vytukas, Donatas U.

Rungtynės prasidėjo gana aktyviai ir jau per pirmas kelias atakas kelis kartus aktyviai padirbėti teko TAIP vartininkui bei gynėjams. Realiausią progą rungtynių pradžioje turbūt turėjo Aurimas B., kuris iš kelių metrų galva smūgiavo virš vartų. Kėlinio laikui bėgant TAIP perėmė kamuolio kontrolę, tačiau nieko pavojingo jiems nepavyko sukurti, tvarkėmės be didesnių gaisrų, o ir patys savo progų susikūrėme. Pavojingai smūgiavo ir Ugnius ir Aurimas T., kurio smūgį iš toli efektingai atrėmė TAIP vartininkas. Ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultui, todėl optimizmo mūsų stovykloje tikrai netrūko.

Antrojo kėlinio pradžioje TAIP įjungė aukštesnę pavarą ir nuo pirmųjų minučių pradėjo kurti pavojingas progas prie mūsų vartų. Jau gal kokią 5 minutę TAIP puolėjas puikiai sužaidęs mūsų baudos aikštelėje perduoda kamuolį Gražvydui Mikulėnui, kuriam belieka pasiųsti kamuolį į tuščius vartus, tačiau šis įsigudrina smūgiuoti šalia vartų. Po šio smūgio atodūsis suskamba tiek mūsų tiek priešininkų stovykloje. Po dar kelių minučių prarandame kamuolį savo aikštės pusėjė, kažkas kažko nepasaugo, TAIP puolėjas įkerta į mūsų baudos aikštelę, Ernis ir Aurimas B. nespėja blokuoti smūgio ir kamuolys pralindęs pro Max‘o pažastį suspurda mūsų tinkle. Gaila, nes puolėjo smūgis gavosi tikrai nevykęs, o ir Max‘as dažniausiai ramiai tokius smūgius traukia, geriau jau būtų G. Mikulėnas išnaudojęs savo progą, bet kaip sakoma būtų bobutė su ūsais –  būtų troleibusas.

Žaidimas po šio įvarčio tampa gana atviras, mes bandome pulti, todėl TAIP atsiranda daugiau vietos kurti savo atakoms. Vytuko smūgį traukia vartininkas, Rokas smūgiuoja virš vartų, o dar vienos mūsų atakos metu Eima iš krašto bando perduoti kamuolį į centrą, tačiau šis rikošetu atšokęs nuo TAIP gynėjo kojos atsitrenkią į jų vartų virpstą. Jau per pridėtą laiką TAIP baudos aikštelėje kyla chaosas, Arvydas kelis kartus bando smūgiuoti į TAIP vartus, tačiau nesėkmingai. Teisėjo švilpukas skelbia rungtynių pabaigą ir tuo pačiu TAIP pergalę.

Kovos aikštėje visų rungtynių metu netrūko, turbūt dėl to labiausiai ir gaila, kad nepavyko „užkabinti“ taško. Ketvirtadienį rungtynės su Fakyrais, kurie iš mūsų pasityčiojo pirmajame rate: 0:6. Planuokitės darbus pasibaigti anksti, nes rungtynių pradžia 18 val.