Naujienos
Trys taškai prieš Legioną (2012-09-04 09:24:25)

Jeigu prieš rungtynes su Spartaku situacija su žmonėmis buvo maždaug aiški, tai vakar daug žmonių prieš rungtynes buvo “po klaustuku”. Džiugu, kad prieš pat rungtynes tas neaiškumas virto į didžiausią kiekį žmonių šiame sezone, o tai mūsų šūkį padarė dar garsesnį!

Startas:  Max’as – Mindaugas B, Ernis, Aurimas B, Paulius – Rokas, Žygis, Donce, Kiesha, Aurimas T – Kipšas. Brofkė: Donatas U., Shimas, Eima, Tėvas, Vytukas, Makaras, Boria, Vytenis (su alum), Luris (pasijungė pirmojo kėlinio viduryje). Šaunu, kad į rungtynės atvyko ir Roko ir Donato U. šeimynos, Pauliaus draugė, pora Mindės draugių (kodėl net pora tai nežinau), balastas/inkaras – kurio atsikratėm po pirmo rato – Vaidas (ir rezultatai iškart atsirado :))), todėl sumoje turėjome gal 30 žmonių palaikančių Liūtus!

Varžovai susirinko taip pat neblogai, turėjo bent 3 – 4 keitimus, tačiau pagrindinių jų žaidėjų, kuriančių  žaidimą, lyg ir nesimatė. Rungtynės prasidėjo gana vangiai, tačiau jau kažkur 5 minutę mums pavyko pasiųsti kamuolį į tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Žaidimo kontrolę gana tvirtai laikėme savo rankose, o Legionas kartais bandydavo kontratakuoti, tačiau nesėkmingai. Teisėjas leido tvirtai kovoti, todėl žaidimas momentais buvo gana grubus ir pasigirsdavo apeliacijų į teisėją dėl tokio žaidimo. Turėdami nemažai žaidėjų, palaikėme gana aukštą tempą, todėl laikui bėgant Legiono gynėjai pradėjo vis dažniau klysti. Kėlinio pabaigoje aikštėje pasirodęs Luris iškarto susikūrė kelias pavojingas progas, o vienos jų metu buvo griaunamas baudos aikštelėje ir teisėjas užtikrintai parodė į 11 m žymę. Mušti baudinio stojo tas pats Luris, nes Paulius pabijojo atsakomybės, tačiau viskas baigėsi sėkmingai ir ilsėtis išėjome pirmaudami 1:0.

Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo mūsų atakomis, nieko apart vienintelio smūgio iš toli į mūsų skersinį Legionui nepavyko sukurti, o ir tą smūgį kontroliavo Max‘as. 57 minutę vienos iš mūsų užsitęsusios atakos metu Luris kabina skersą link tolimos štangos, kur Legiono gynėjai nesėkmingai išeina iš gynybos ir net keli mūsų žaidėjai išoka vieni prieš vartininką, pirmasis galvą kyšteli Aurimas B., teisėjo vėliavėlė nuleista ir rezultatas tampa 2:0. Turbūt po šio įvarčio Legionas galutinai palūžo ir atidavė žaidimą į mūsų rankas, ramiai kontroliavome kamuolį ir kūrėmė progas prie Legiono vartų. Po dar vieno „skerso“ Vytukas gavęs kamuolį baudos aikštelėje „atmetė“ jį Doncei, kuris iš maždaug 20 m kaire koja išvalė voratinklius, kurie per vasarą susikaupė Bukiškių vartuose – 3:0. Likusias minutes iki rungtynių pabaigos toliau atakavome, tačiau įmušti daugiau įvarčių nebepavyko.

Rungtynės gavosi tikrai neblogos, trumpai permetus istoriją tai buvo didžiausia mūsų pergalė per pastaruosius du metus, kai žaidžiame su stipriausiomis Vilniaus megėjų komandomis. Taip pat antras rungtynes iš eilės išsaugome savo vartus sausus. Apibendrinant, gerų naujienų tikrai nemažai.

Kitą savaitę mūsų laukia rungtynės su kitokio kalibro komanda – TAIP. Praradę N. Astrauską jie pasipildė ne ką mažiau žinoma persona – Gražvydu Mikulėnu. Jei kam kyla klausimų kas čia per žaidėjas užmeskit akį į wikipedia. Bandysime kovoti, nes prarasti neturime ko, planuojames laisvą savaitgalį nes TAIP mėgsta žaisti ir šeštadieniais.