Naujienos
Taškas Ukmergėje (2012-08-30 10:17:58)

Susirinkome ir pajudėjome į rungtynes gana neblogai, atskirai į Ukmergę atvažiavo ir prisijungė Kipšas ir Luris, todėl sumoje turėjome net 18 (dar kartą pabrėžiu - AŠTUONIOLIKA!) žaisti pasiruošusių žmonių. Turbūt pirmą kartą šį sezoną mūsų brofkė nenusileido priešininkams, todėl ir šūkis prieš rungtynes nuskambėjo kur kas rimčiau nei Spartako.


Pradėjome taip: Max‘as – Mindaugas B., Ernis, Aurimas B., Paulius – Eima, Kieša, Luris, Aurimas T., Arvydas – Kipšas. Ant brofkės liko – Donce, Donatas U., Jurkus, Vytukas, Shimas, Laure ir Tėvas.


Apie pirmąjį kėlinį dabar pagalvojus nėra labai daug ką papasakoti, turbūt vienintelis dalykas, ką vertėtų išskirti, tai Max‘o pasivaikščiojimus už baudos aikštelės ribų. Pirmasis atvejis prajuokino ne tik mus, bet ir susirinkusius sirgalius (kurių tribūnose buvo maždaug 50!), kai iš Max’o lūpų per visą Ukmergę skambėjo žodžiai – “Ramiai, ramiai” – Spartako puolėjas su šiuo teiginiu nesutiko ir vos negavom įvarčio į tuščius vartus. Antrojo atvejo metu Max’as tiesiog šiaip, kaip jam yra įprasta, norėjo patikrinti mūsų nervus. Apie progas pirmojo kėlinio metu – nei mes nei jie nieko per daug pavojingo nesukūrėme, tačiau kovos aikštėje netrūko, o ir kamuolys dėl gulinčio žaidėjo aikštėje ne kartą buvo išmuštas į užribį.


Antrojo kėlinio pradžioje tarp mūsų saugų ir gynėjų atsirado kiek didesnis tarpas, todėl Spartakas kiek padidino apsukas ir po truputį pradėjo kurti pavojingas progas prie mūsų vartų. Pirmąjį kartą Spartako sirgaliai atsiduso, kai jų puolėjas nesėkmingai bandė perkelti kamuolį per Max’ą, tačiau nepataikė į vartų plotą. Po dar kelių minučių Erniui teko galva išnešti kamuolį nuo vartų linijos, kai Max’ą suklaidinęs Spartako žaidėjas iš baudos aikštelės krašto jau siuntė kamuolį į tuščius vartus. Realiausią savo progą Spartakas susikūrė maždaug 20 antrojo kėlinio minutę. Kai jau atrodė, kad ukmergiečiai puikiai įžaidė kamuolį mūsų baudos aikštelėje, savo žodį tarė Max’as, kuris traukė pirmą smūgį iš kelių metrų po to antrą ir po to mūsų baudos aikštelėje gulėjo ne vienas, ne du ir net ne trys abiejų komandų žaidėjai.


Po šio momento iniciatyva po truputį perėjo į mūsų rankas, todėl ir Spartako gynėjai pradėjo vis dažniau klysti. Kėliniui artėjant į pabaigą Aurimas T. per jėgą “nusineša” kamuolį į baudos aikštelę, smūgiuoja, tačiau pataiko į skersinį. Po dar kelių minučių Luris atlieka baudos smūgį, vartininkas atmuša kamuolį prieš save ir pirmas prie jo suskubęs Arvydas dar kartą smūgiuoja į skersinį. Šiuos du kartus atsidusome ne tik mes, bet ir Spartako suoliukas bei sirgaliai. Po šių mūsų progų Spartakas dar kartą pavojingai smūgiuoja galva, tačiau nepataiko į vartus ir teisėjas fiksuoja kovingas lygiąsias – 0:0.


Nuotaikos rūbinėje po šių rungtynių buvo tokios, kokių jau senai trūko. Jei prieš rungtynes galvojome, kad ir taškas Ukmergėje yra neblogai, tačiau galėjome užkabinti ir visus tris! Neskubėdami išsiruošėme namo, pasipildėme alaus atsargomis ir linksmai keliavome į Vilnių (čia bent pas Ernį taip buvo, Donce ir Aurimas turbūt ir čipsų neleido savo automobiliuose valgyti J)).


Sekmadienį 4 val. rungtynės su Legionu Bukiškėse. Renkamės taip pat gausiai ir bandome užtikrintai paimti 3 taškus. Komandoje jaučiamas moralinis pakilimas, todėl Legioniui lengva tikrai nebus.


1-2-3 ALUS!

Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai