Naujienos
Pralaimėjome Ozui (2012-08-28 09:15:55)

Susirinkome į šias rungtynes gana neblogai. Pradėjome taip: Tėvas – Aurimas B., Makara, Ernis, Vitalka – Eima, Donce, Kira, Kieša, Arvydas – Kipšas. Ant brofkės liko: Shimas, Vytukas, Donatas U. ir Aurimas T. Prieš antrąjį kėlinį pasijungė Luris, kuris prieš savaitę tapo “vyru” tiesiogine šio žodžio prasme. Sveikinimai jam!

Pradėjome gana sunkiai, tačiau Ozas taip pat neblizgėjo. Įmirkusi Panerio aikštė žaidimą padarė gana sudėtingu – daug prašoktų kamuolių, slidinėjimų ir netikslių perdavimų. Iš esmės tvarkėmės gana neblogai, tačiau pora progų Ozui pavyko susikurti. Maždaug kėlinio viduryje savo progos sulaukėme ir mes – po sumaišties Ozo baudos aikštelėje kamuolys atšoko Kiešai, kuriam beliko iš maždaug 8-9m nuginkluoti Ozo žaidėją stovintį vartuose (vartininkas tuo metu gulėjo kažkur baudos aikštelės krašte), tačiau smūgis gavosi nelabai vykęs ir Ozui pavyko išsaugoti savo vartus sausus. Ozo spaudimas kėliniui einant į pabaigą vis didėjo, o mes lygiai taip pat vis labiau spaudėmės prie savo vartų ir atsimušinėjom. Vienos užsitęsusios Ozo atakos metu metamas aukštas kamuolys į mūsų baudos aikštelę, kur mums jo iškart išvalyti neišeina, puolėjas jį stabdosi ir vargais negalais siunčia į vartų tinklą. Dar bandėme apeliuoti, kad buvo bauda puolėjui kartojant smūgį, tačiau nesėkmingai. Po kažkur minutės po pirmojo įvarčio (apytiksliai tiek užtruko mūsų ataka link  Ozo vartų), Ozas keliais perdavimais pereina visą aikštę ir po kelių prašokimų iš maždaug 17m smūgiuoja į mūsų vartus, atrodė, kad Tėvas sėkmingai uždengė visą vartų plotą, tačiau kamuolys “bučiuoja” virpstą ir suspurda mūsų vartuose. 0:2  ir einame ilsėtis.

Antrąjį kėlinį pradėjome žaisdami dviem puolėjais, į aikštės vidurį atėjo Luris, kuris iškarto įnešė aštrumo priekyje. Vienos iš mūsų atakos metu ties aikštės viduriu gavęs kamuolį Luris kiša jį tarp gynėjų Kipšui ir šis pabėgęs 1 prieš 1 sėkmingai nuginkluoja Ozo vartininką – 1:2. Pradėjus spausti Ozą mūsų aikštės pusėje laisvi plotai Ozui taip pat išsiplėtė, todėl ne kartą padirbėti teko ir Tėvui. Visas mūsų spaudimas iš esmės baigėsi, kai Ozo puolėjas iš aikštės krašto stūmėsi kartu su kamuoliu pro mūsų gynėjus ir nusistūmė vos ne iki baudos aikštės vidurio – smūgis iš maždaug 12-13m ir 1:3. Dar bandėme kabintis, tačiau nieko labiau pavojingo sukurti nepavyko.

Apibendrinant, kovojome kiek galėjome, puikiai šiandien sužaidė Tėvas, kuris traukė ne vieną ir ne du varžovų smūgius. Patys “užsileidome” Ozą ant savo sprando, todėl pirmąjį įvartį galime pavadinti – subrendusiu. Antrojo (po minutės) pateisinti negaliu, nes tokių greitų dviejų įvarčių reikėtų ateityje išvengti.

Primenu, kad artimiausios rungtynės neįprastu laiku – šį trečiadienį, 19 val. 30 min., UKMERGĖJE su Spartaku (jei kam kyla klausimų ar nebus per tamsu, Spartakas žada, kad bus įjungtas apšvietimas). Pajudėsime turbūt visi kartu maždaug 6 val. nuo BIG’o, daugiau informacijos artimiausiu metu.

Trumpai apžvelgiant situaciją III lygoje, čempionatas savo intrigomis turbūt nenusileidžia ir mūsų A lygai. O pagrindiniai intrigų dalyviai – Legionas ir Kiemas. Kiemas į rungtynes su TAIP šeštadienį neatvyko, o ir šiaip paskutinėse trijose rungtynėse Kiemui užskaityti trys techniniai pralaimėjimai (įdomu kiek tokių nusižengimų galima atlikti pagal įstatus J). Legionas savaitgalį rungtynėse su Užupiu rungtyniavo ne pilnos sudėties, tačiau iškovojo tašką! Praėjusią savaitę turėjusios įvykti Legiono ir Kiemo rungtynės iki šiol neįvyko, tačiau SFL’as šioje istorijoje paskyrė deadline’ą – rugsėjo 12d. Ai, Verkiai turbūt šiame rate yra kur kas rimčiau nusiteikę – rungtynėse su Aktu užfiksuotas rezultatas 1:1.

Daugiau intrigų III lygos čempionate jau greitai – artimiausias turas šios savaitės viduryje. Ar įvyks Kiemo namų rungtynės su Ozu, ar Legionas susirinks ir suorganizuos rungtynes su Navigatoriais ir ar TEC’ui pagaliau pavyks nutraukti užsitęsusią 7 pralaimėjimų seriją rungtynėse su Spartaku?!