Naujienos
Antrojo rato pradžia nesėkminga (2012-08-20 06:47:26)

Na ką, kiek galėjome tiek sukovojome, tačiau pralaimėjome rezultatu 2:3. Rungtynių pradžiai surinkome tik 12 žmonių, o prieš antrąjį kėlinį dar pasijungė Kira, kai Akto brofkėje tuo tarpu nuo rungtynių pradžios sukinėjosi maždaug 20, žaisti pasiruošusių, galvų.

Pradėjome taip: Tėvas - Vitalka, Ernis, Makara, Aurimas B. – Arvydas, Žygis, Donce, Kieša, Vytukas – Kipšas. Ant brofkės liko Donatas U. Rungtynės prasidėjo gana chaotiškai – atakos ritosi tai į vieną tai į kitą pusę, o kamuolys aikštės viduryje ilgai neužsibūdavo. Kažką panašaus į progą pirmieji susikūrėme mes, kai Akto vartininkui nesėkmingai iškumščiavus kamuolį šalia vartų smūgiavo Vytukas. Tačiau dar po kelių minučių nesėkmingai “išsivalėme” savo baudos aikštelėje, ko pasekoje buvo griaunamas Akto žaidėjas ir teisėjas užtikrintai parodė į 11m žymą. Akto žaidėjas smūgiuoja į dešinį jam vartų kampą, tačiau dar sėkmingiau sužaidžia Tėvas ir išsaugo mūsų vartus “sausus”. Kaip bebūtų gaila po dar kelių minučių sumaištyje ties maždaug 20-23m mūsų aikštės pusėje, Akto veterenas Samas “kabina” kažkokį balioną link mūsų vartų ir kamuolys krenta Tėvui už “kalnieriaus”. Tėvas sako, kad smūgis buvo į “devynis”, bet visi mes matėm, kad iki “devynių” ten buvo toli. :)) Kaip bebūtų gaila, tačiau tai jau tampa turbūt tradicija, kad po vieno įvarčio dažniausiai kelių minučių bėgyje krenta ir antrasis įvartis į mūsų vartus. Kamuolys metamas tarp mūsų gynėjų, Tėvas veluoja išeiti iš vartų ir tas pats Samas siunčia kamuolį į tinklą – 0:2. Po to maždaug 20 minučių vyravo apylygis žaidimas ir kamuolys sukinėjosi aikštės viduryje, tačiau kėlinio pabaigoje gavome “kontrą” ir maždaug identiškoje situacijoje kaip ir gaunant antrąjį įvartį mus tenka traukti kamuolį iš tinklo dar kartą. Dar likus keletai minučių iki kėlinio pabaigos Erne kabina kamuolį į baudos aikštelę, kur Vytukas numeta galva jį Kipšui ir šį neleistinai stabdo Akto vartininkas, o teisėjas skiria 11m baudinį. Smūgiuoti stoja tas pats Kipšas, tačiau nepataiko į vartus ir ilsėtis išeiname rezultatui esant 0:3.

Antrojo kėlinio pradžioje gauname dar vieną progą “užsikabinti” už grajaus, kai maždaug 50 minutę Akto baudos aikštelėje griaunamas Donatas U. ir teisėjas skiria dar vieną 11m baudinį. Nors Aurimas B. dar bandė keistis su Kira, kad šis eitų smūgiuoti, tačiau smūgiuoti stojo Donatas U. ir Akto vartininkas sėkmingai išsaugojo savo vartus sausus. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo gana atviras, atakavome ir mes ir jie, galbūt Akto progos kėlinio eigoje buvo pavojingesnes. Įdomumai prasidėjo 83 minutę, kai po kampinio pasižymėjo Kipšas. Nunešę kamuolį į vidurį suaktyvinome savo žaidimą ir dar po kelių minučių Akto gynėjas “pjauna” Kipšą savo baudos aikštelėje ir teisėjas skiria jau trečią (3!) 11m baudinį į Akto vartus. Smūgiuoti stoja jau apšilti spėjęs Kira ir rezultatas tampa 2:3. Akto stovykloje pasigirsta replikos, kad reikia pradėti pagaliau žaisti, o mes tuo tarpu iš paskutinių jėgų bandome „užlipti“, tačiau nesėkmingai. Aktas sėkmingai apsigina likusias kelias minutes ir pelno 3 taškus.

Apibendrinant, turėjome progą užsikabinti už taško, nors vienu metu galėjome ir palūžti (0:3 po pirmojo kėlinio nelabai maloniai nuteikiantis rezultatas). Svarbu paminėti, kad šį sezoną jau trečią kartą įsitikiname taisykle, kad pačiam uždirbusiam „pendelį“ nereikia eiti jo mušti. Šiose rungtynėse net du kartus galėjome įsitikinti kaip puikiai ši taisyklė galioja. Iš esmės šaunu, kad visi kovojo iki galo ir davėme puikią kovą čempionato lyderiui. Kitą savaitę laukia kova su taip pat vienais čempionato lyderių – Ozu –  todėl tikėkimės, kad vakarykštės rungtynės suteiks pasitikėjimo savo jėgomis.