Naujienos
Nusileidome Prelegentams (2012-07-01 03:09:57)

Po neįprastai ilgos pertraukos susitikome su praeitų metų čempionais. Susirinkome neblogai, turėjome keitimų, taigi galėjome ir tinkamai pasipriešinti. Vis dėlto, galutinis rezultatas nebuvo džiugus, nes nusileidome minimalia persvara 0:1. Gal ne per drąsu būtų teigti, kad buvome verti bent jau lygiųjų, tačiau turnyrinėje lentelėje skaičiuojamas tik galutinis rezultatas, o jo mums vis nepavykta pasiekti.

 

Rungtynių pradžioje žaidimas vyko pakankamai sklandžiai ir Pauliui netgi pavyko pelnyti įvartį. Gaila, bet teisėjas sušvilpė bala žino ką ir Prelegentams paliko sausus vartus. Rungtynių arbitras apskritai nusipelnė atskiro paminėjimo, kadangi gana įkyriai švilpė priešininkams naudinga linkme, nevienodai traktuodamas net identiškus momentus. Kuomet pridedame dar ir apgailėtiną kai kurių varžovų bandymą provokuoti, gauname labai įtemptą situaciją aikštėje, kuri išliko visas varžybas. Džiugu, kad žaidėme drausmingai ir sugebėjome nepasiduoti tokiam spaudimui, bet apmaudu, kad klaidos gynyboje neišvengėme ir 63 min. paleidome priešininkų puolėją į pasimatymą su Maxu. Prelegentai savo proga išnaudojo ir šią persvarą sugebėjo išsaugoti, nors turėjome ne vieną galimybę tokią situaciją ištaisyti. Turbūt realiausias progas turėjo Ernis, kuomet galvą kamuolį nukreipė šiek tiek virš skersinio ir Eima, kuris turėjo progą nuo vartininko atšokusį kamuolį pagaliau pasiųsti į tinklą, bet kampas pasirodė per aštrus, vartininko reakcija per gera, o gal tiesiog šiek tiek pritrūko ir meistriškumo.

 

Verta paminėti, kad eilinį kartą nesugebame išnaudoti besileidžiančios saulės mums teikiamo pranašumo. Apakintam vartininkui nesugebėjome pakabinti nei vieno skerso, nors dar per rungtynių pertrauką susitarėme, kad būtent taip bandysime žaisti. Maxas iš tų nervų vienam momente jau bėgo imti naujo kamuolio, nors varžovai toliau tęsė ataką mūsų baudos aikštelėje. Kurioziška situacija ir nors įvarčio pavyko išvengti, bet juokas ima iki šiol ;-)... Taip pat norėčiau pastebėti, kad keitimai nebuvo tinkamai sustyguoti ir po kelių tokių momentų poziciškai aikštėje išsibarstėme labai netvarkingai. Pralaimėjome nemažai mikrodvikovų, ypač dešiniajame krašte, o centras kartais likdavo lyg tuščia vieta. Vis dėlto, bent jau žaidimu varžovams per daug nenusileidome, o tai leidžia tikėtis, kad pagaliau imsime taip reikalingus taškus. 

 

Turas: 11
Data ir laikas: 2012-06-28 19:00:00
FK TEC 0:1 Prelegentai
Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai