Naujienos
Du skaudūs pralaimėjimai lentelės kaimynams (2012-06-19 02:20:55)

Traumų, darbų, įvairių šventimų ir kalbų išretinta TEC komanda palūžo. Du iš eilės pralaimėjimai lentelės kaimynams komplikuoja situaciją, priverčia pamiršti apie kovą dėl vietos lentelės viduryje ir bloškia mūsų komandą už „borto“, kur kiekvienas taškas gali būti lemiamas, nes net keturios komandos greičiausiai kris į žemesnę lygą. Varžovai, matomai, šiuos dalykus suskaičiavo atidžiau ir noro laimėti turėjo daugiau.

Rungtynių su Carlsberg aš nemačiau, bet sprendžiant iš mačo atgarsių – lošta į vienus vartus, bet įvarčiai vis tiek sumušti į kitus? „Deja, teko pralaimėti 1-3, nors įmušti įvarčiams progų sukūrėm 3 kartus daugiau nei priešininkai, kamuolį kontroliavom ~65% laiko (2 kėlinyje, gal net 80%)... Laimi tie kas įmuša daugiau.“ – facebook‘e rašė Doncė. Apmaudu ir sunku patikėti, kad geriau lošianti komanda sugeba pralaiminėti rezultatu 0–3. Paprašytas Doncė papasakojo ir šiek tiek plačiau, tad pateikiu kiek pakoreguotą (be Doncei būdingų keiksmų ;)) ir interpretuotą variantą: „<..> Pirmą gavome, nes neišsirinko gynėjai žmonių. Po to visąlaik puolėm, bet neįmušėm, Aurimas T. neišnaudojo 100 proc. progos ir štai antrą neužilgo gavom iš 11 m., nors Tėvas smūgį patraukė, bet gynėjai nesutrukdė priešininkui pakartoti smūgį. Vėl puolėm ir nulis įvarčių: antram kėlinį krūva neišnaudotų progų, o verta paminėti nebent Arvydo jau firminiu tapusį smūgį virš vartų iš 2 m. atstumo. Varžovai apskritai gal tik 5 kartus per visą antrą kėlinį persivarė kamuolį į mūsų pusę, bet tolimu smūgiu sugeba padėti kamuolį, išėjusiam iš vartų Tėvui, tiesiai į devynkę. Mūsų desperatiškos pastangos pulti rezultatų davė tik 80 min., kai Aurimas T., paguldęs kelis varžovus, pagaliau pasiuntė kamuolį į Carlsberg vartus. <...>“ Deja, bet šitas įvartis nieko nepaguodžia.

Mačą su Snoru teko matyti ir savo akimis, bet gal geriau jau būčiau ir nevažiavęs... Karšta šeštadienio popietė, akivaizdu, buvo parankesnė Snoro komandai. Žinojome, kad rinksimės labai sunkiai, tačiau varžovai nesutiko pakeisti varžybų datos, ačiū jiems už tai. Rungtynes teko pradėti taip: Tėvas vartuose, gynybos linija – Ernis, Doncė, Boria, Shimas, viduryje – Kesha ir Kirilas, Arvydas bei Baltiejus kraštuose, priekyje – Laure su Vaidu. Ant keitimo pasijungė pavėlavęs Aurimas T. ir Kęstutis.

Vaizdelis aikštėje gražių rungtynių nežadėjo, vis dėlto, matydamas, kaip silpnai atrodo varžovai, jau po 16 min. Arvydo uždirbto ir paties realizuoto 11 m. baudinio lengviau atsikvėpiau. Gal ir viena koja aplošim juos, pagalvojau – kovingumo nėra, visi kaip po savaitės gero užgėrimo, o keitimų praktiškai nėra, be to sudėtis neblizga, o kai kuriems žaidėjams teko keisti ir įprastinę poziciją. 30 ir 31 min. įvyko tai, ką aš vadinu katastrofa, o rusų žiniasklaida – juodu humoru. Jau iki šio momento prigrybavę su nuošalėm turėjome būti nubausti – nuošalės linija ištraukiam (nevisai tvarkingai), bet pamirštam, kad žaidėjai gali kirsti ir iš giliau. Tėvas griūna priešininkui po kojomis, šis, turbūt labiau išsigandęs to, kad yra vienas prieš vartus, taip pat griūna, o teisėjas švilpia 11 m. Nieko baisaus, pagalvotumėte, jeigu suspėtumėte – po minutės kažkas iš kažkur pabėga, prabėga, pramuša ir 2:1... Prasideda verksmai, riksmai ir koliojimaisi – kas ko nepasaugojo ir kas ko nepavijo. Kesha gauna geltona už rietenas su Erniu ir eina atvėsti. Lyg ir bandome lipti ant varžovų, priartėjame prie vartų, bet realizacijos nėra, o neilgai trukus varžovai pakabina aukštą makaroną tėvui už ausų ir per pertrauką rietis galime rezultatui jau esant 3:1. Apie antrą kėlinį jau rašyti ir nebeverta, nes neilgai trukus Kesha gauna darbinę geltoną kortelę, kuri sumuojant su kortele už kalbas, virsta jo pašalinimu. Aišku, kad pakrikę, pavargę ir likę mažumoje nieko šiose varžybose nebepakeisime. Gal verta išskirti tik Kirilą, kuris kaip liūtas kovėsi visuose momentuose, kol negavo iš buco į smilkinį... O viskas galėjo būti ir kitaip, net nekalbant apie klaidas gynyboje ir nesolidų žaidimą puolime. Didžiausia bėda yra tarpusavio rietenos ir priekaištai. Suprantu, kad kai kurie žaidėjai mėgsta išsikrauti ant kitų, tačiau jeigu nepamirštumėte, kad tie kiti gali būti silpnesnių nervų ir neatlaikyti – būtų lengviau visiems.

Tikėkimės, kad ilgesnė pertrauka padės mobilizuoti komandą ir sugebėsime vėl kovoti dėl mirtinai reikalingų taškų.