Naujienos
Antroji pergalė (2012-06-12 09:34:32)

TEC – N.Verkiai 1:0. Birželio 10 d. 20.00. Bukiškės. Temperatūra +21, saulė.

Nors N.Verkiai prieš rungtynes ir turėjo tik vieną tašką ir buvo nominalūs autsaideriai, tačiau galvoje kirbėjo mintis, kad neduok dieve jie iššaus prieš mus ir atims taškus. Į rungtynes susirinkome pakankamai gerai, turėjom penkis keitimus. Rungtynes pradėjome taktika 4-4-2: Tėvas; Ernė, AurimasB, Boria, Paulius; Kesha, Kirilas, Vaidas, Arvydas; AurimasT, DonatasU. N.Verkiai rungtynes irgi pradėjo taktika 4-4-2 ir atrodė bus žaidimas ilgais pasais iš vienos pusės į kitą ir atvirkščiai, o rungtynes nulems individualus žaidėjų meistriškumas.

Tačiau taip nebuvo, N.Verkių abu centro saugai žaidė pakankamai aukštai ir tai lėmė, kad tarp jų gynybos ir saugų linijos atsirado pakankamas atstumas. O tai labai buvo paranku AurimuiT, kuris natūraliai yra numeris 10, o ne numeris 9, todėl ieško kamuolio centre ir pats mėgsta pradėti regzti atakas. Šiose rungtynėse tokios funkcijos tarp saugų ir puolimo ir ėmėsi AurimasT, nes jam visos sąlygos buvo sudarytos ir be to dar N.Verkių gynėjai bijojo jį sekti iki aikštės vidurio taip nenorėdami susilpninti gynybos. Du N.Verkių centro saugai žaidė pakankamai aukštai todėl netrukdė AurimuiT laisvai priimti kamuolį ir diktuoti žaidimo taisykles. Plius labai gerai į puolimą pasijungdavo Kirilas, kuris laisvai pabėgdavo nuo priešininkų saugų. Pirmame kėlinyje mes ir lošėme geriau ir turėjome geresnes progas. Vytukas ir du komandos draugai viso trise iššoko prieš N.Verkių gynėją, tačiau Vytukas nesugebėjo laiku ir tinkamai atiduoti kamuolio. Vaidas atliko keletą stiprių smūgių, tačiau priešininkų vartininkas sužaidė labai užtikrintai. Kirilas padarė gerą reidą ir prasmūgiavo. Na ir auksinė pirmo kėlinio proga arba tiksliau pamoka kaip riekia skaityti žaidimą. Po sumaišties N.Verkių baudos aikštelėje Vytukas siunčia kamuolį į priešininkų vartus, atrodo kamuolys jau rieda į apatinį vartų tinklą ir atrodo, kad pagaliau pralaužėm N.Verkių gynybinį troleibusą... ir čia prie vartų linijos buvęs Eima damuša ir taip į vartus skriejantį kamuolį. Teisėjas aišku sušvilpia nuošalę ir rezultatas lieka 0:0. Po to dar Kirilas iš kokių dešimties metrų išeigos pramušą labai stiprų smūgį, tačiau vartininkas kažkaip reaguoja ir traukia šimtaprocentinį įvartį. Vėliau AurimoT skersuotas kamuolys pavojingai praskrieja šalia N.Verkių vartų, tačiau du mūsiškiai nespėja uždaryti. Patarlė byloja, kad jeigu nemuši tu, muša tau ir čia likus kokiai 10 minučių N.Verkiai sukuria įvartinę situaciją prie mūsų vartų. Jų puolėjas gauna skersą vartininko aikštelės prieigose, gerai apdirba kamuolį, suklaidina Borią, tačiau smūgis į vartus iš kelių metrų apgailėtinas ir kamuolys skrieja šalia vartų. Likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos užtikrintai lošęs N.Verkių vartininkas užtikrintai nuneša DonatąU. Situacija žaidybinė, tačiau nemaloni ir primą kartą šiame sezone prireikė greitosios pagalbos, kuri DonatąU išvežė į ligoninę, bet gerai, kad pagal paskutines žinias jam nieko neamputuos ir DonatasU jau antrame rate išbėgs į aikštę, o reikalui esant gal ir anksčiau :)

Antras kėlinys prasidėjo panašiai, mes lipom, o N.Verkiai gynėsi ir kontratakavo. Turėjom keletą progelių, tačiau reikėjo laukti kėlinio vidurio kol AurimasT gražiai apveda kelis žaidėjus ir vartininkas jį griauna baudos aikštelėje. Baudinys duodamas mušti Kirilui ir šis muša į vartų vidurį ir vartininkas vos vos neištraukia. 1:0! Po įvarčio N.Verkiai bando stiprinti puolimą ir lipti, kelia keletą kampinių, bet nieko nepeša. Mums atsiranda daugiau erdvės kontratakoms, tačiau mes visą dėmesį sukoncentruojam į gynybą ir mūsų pajėgos jų pusėje nėra didelės. Gynyboje uždirbam pora darbinių geltonų kortelių, o N.Verkiai įsiminė gal tik epizodu kai pavojingai skersuotas kamuolys vos nesuranda N.Verkių puolėjo, kuriam buvo belikę tik tušti vartai. Imame pergalę, atrodo, kad rezultatas turėjo būti didesnis, tačiau realizacija nesisekė, nes pakankamai užtikrintai sužaidė N.Verkių vartininkas.

Vertinimas:
Vartininkas. Tėvas sužaidė vidutiniškai, progų praktiškai nebuvo, tolimus smūgius atmušė. Tėvai, kad ir koks gražus vakaras mažiau svajok, o daugiau skaityk žaidimą:)

Gynyba. Gynyba sužaidė užtikrintai, progų priešininkai beveik neturėjo, kaip visada savo krašte gerai tvarkėsi Paulius, Ernė, AurimasB, Doncė, Boria ir Šimas neblogai.

Saugai. Iš saugų šiandien norėčiau išskirti Kirilą, pasinaudojo silpna N.Verkių žaidimo vieta, t.y. lėtumu ir padarė keletą neblogų reidų, kurie galėjo baigtis įvarčiais. Palaikė žaidimo tempą. Vaidas šiandien silpniau, turėjo keletą smūgių, tačiau vartininkas buvo stipresnis. Arvydas iš žaidimo buvo dingęs. Eima kaip visada kovingas, bet šiandien dažniau švaistė energiją ir netgi trukdė saviems įmušti įvartį. Tasmanijos velnias:)

Puolimas. AurimasT yra ta grandis, kuri jungia saugus ir puolimą. Šiandien puikiai išnaudojo N.Verkių paliktą tarpą tarp gynybos ir saugų. Įvartis irgi prasidėjo būtent iš tos vietos kur turėjo būti N.Verkių atraminis saugas, tačiau jo ten nebuvo ir AurimasT nieko netrukdomas padarė įvartinį reidą. AurimasT - numeris 10, o ne 9 :) DonatasU iki traumos atrodė neblogai, nors trūko greičio ir manevringumo. Galėjo su N.Verkių gynėjais pakovoti dėl aukštų kamuolių. Vytukas šiandien kaip visada, kai gauna kamuolį pameta galvą ir atvirkščiai. Įvartį beveik įmušė, tačiau Eima nusprendė kitaip :)

Rungtynių akcentai.

1. Labai geras susirinkimas į varžybas kas leido atlikti reikalingus keitimus ir palaikyti žaidimo spartą. Keitimai buvo tikslingi ir laiku.
  2. Antrose rungtynėse iš eilės gaunam kortų. Aišku dvi buvo darbinės, tačiau Laurės geltona buvo už kalbas, jeigu dar būtum pasakęs keletą žodžių teisėjas galėjo drąsiai rodyti ir raudoną. Laure, Meksikos džiunglėse galėjai išsirėkauti, o ne Bukiškio aikštėje :)

Visus su antra pergale ir ruošiamės kovai su daniško myžalo mėgėjais, ką jie su pasididžiavimu vadina Carlsbergu!