Naujienos
Lygiosios su Navigatoriais (2012-05-25 10:27:26)

Kadangi susitikome su draugų komanda, todėl ir išsiskyrėme taikiai - pasidalinę po tašką.

Plačiau apie varžybas: susirinkome gana neblogai (kaip šiam sezonui), bet nusiteikimas varžyboms buvo kažkoks keistas: nei buvome susikaupę nei atsipalaidavę, žodžiu kažkaip „be ryšio“. 

Pradėjome taip: Tėvas - Donce, Erne, Žygis, Aurimas B - Arvydas, Luris, Kira, Vaidas - Aurimas T, Rokas. Rezervuose liko: Eima, Kęstutis, Vytukas, Boria, Šimas, Donatas U.

Rungtynes abi komandos pradėjo gana aktyviai, tačiau netrūko žaidybinio broko (stadiono įtaka?). Kamuolys dažniausiai sukosi aikštės viduryje, o pirmiesiems neblogą progą susikurti pavyko „Navigatoriams“: jų puolėjas palieka mūsų gynėjus už nugarų ir nubėga vienas link Tėvo, tačiau ten ar kupstas ar jis pats nepatogiai nusimeta kamuolį, kuris nukrenta tiesiai Tėvui į rankas.

Maždaug po 20 minučių pradėjome gana aktyvią rotaciją, kas davė gana neblogų rezultatų. Aikštės krašte aktyviai sužaidė Eima, kuris iš pradžių uždirbo baudos smūgį, o vėliau prisidėjo prie to, kad Kiros smūgiuotas kamuolys baudos aikštelėje kliūdytų „Navigatorių“ žaidėjo ranką, kas leido teisėjui parodyti į 11m žymą.

Prie kamuolio stojo taspats Kirilas, tačiau čia deja pasiteisino taisyklė pačiam nemušti uždirbto „pendelio“. Smūgis buvo tikrai geras, tačiau kamuolys lietęs abu virpstus nusprendė tinkle neatsidurti.

Nusivylimas ilgai netruko: gražiai viename krašte prasidėjusi ataka keliais perdavimais perėjo į kitą kraštą, kur baudos aikštelėje vienas kamuolį gavo Eima ir šaltakraujiškai nuginklavo vartininką: 1:0.

Įmušę kažkiek pristojome, o „Navigatoriai“ netruko tuo pasinaudoti. Po jų pakelto kampinio kamuolys leidosi ant tolimos štangos iš kur jų žaidėjas iš maždaug 7-8m perdaug netrukdomas galva nuginklavo Tėvą. Galėjo Tėvas traukti tą smūgį, tačiau sakė, kad nepamatė, o kai pamatė jau buvo per vėlu. :))

Iniciatyva antrojo kėlinio metu priklausė ir mums ir „Navigatoriams“, tačiau mirtinų progų nelabai pamenu. Galva (labiau pečiu, nugara, ausim) nesėkmingai pramušė Aurimas B., nors proga buvo nebloga, taip pat galva vėliau virš vartų pramušė Vytukas, Kęstutis.

Iš esmės antrojo kėlinio metu buvo daug kalbų ir tarpusavyje ir su teisėjais ir su priešininkais, tačiau svarbu paminėti, kad vėl rungtynes baigėme be kortelių!

Ir mes ir jie norėjome laimėti, tačiau nugalėjo draugystė. Rezultatą galima būtų pavadinti kaip ir dėsningu. Abi komandos po rungtynių per daug nesisielojo ir kartu ėjo ieškoti praganyto kamuolio.

 

Turas: 5
Data ir laikas: 2012-05-24 19:15:00
Navigatoriai 1:1 FK TEC
Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai