Naujienos
Comeback’as (2012-10-17 12:16:32)

Comeback’as kokį nepamenu kada turėjome. Rungtynės, kuriose turėjo išsispręsti daug įvairių klausimų. Susirinkome vėl labai neblogai, pradėjome taip: Tėvas – Paulius, Erne, Aurimas B, Kesha – Rokas, Kira, Donce, Luris, Ugnius – Aurimas T. Brofkė: Žygis, Makaras, Shimas, Žibūda, Eima, Vytukas, Vitalka, Arvydas, Donatas U. taip pat buvo Vytenis ir Zibolis, kuris kažkur dingo pirmojo kėlinio metu.

Nugalėtas Carlsberg (2012-10-09 10:02:48)

Barcelona – Real, Milan – Inter, Spartak – CSKA, Marseille – PSG, Žalgiris - Ekranas ir TEC – Carlsberg. Futbolo vakar tikrai netrūko. Į rungtynes su Carlsberg susirinkome visai neblogai, tačiau priešininkų tikrai nebuvo mažiau. Pradėjome taip: Tėvas – Paulius, Boria, Aurimas, Kesha – Eima, Žygis, Žibūda, Rokas, Vytukas – Aurimas T. Brofkė: Vytenis (su alum), Minde B (su alum), Vitalka (su vaiku), Shimas (be čipsų), Erne (su roboto kojom), Jurkus, Arvydas, Donce, Donatas U. ir pavėlavęs Luris.

Blogiausios antro rato rungtynės (2012-09-30 09:37:14)

Blogiausios antro rato rungtynės. Kažką pozityvaus vakar buvo sunku įžvelgti. Rungtynės pradėjome turėdami nei daug nei mažai – 11 žmonių. Max‘as – Vitalka, Aurimas B, Makaras, Donce – Rokas, Kesha, Aurimas T, Žygis, Ugnius -  Vytukas. Vėluodami prisijungė Donatas U., Kira ir broliukai dobiliukai – Shimas ir Eima.

Taškas prieš Navigatorius (2012-09-18 09:51:02)

Pirmas kėlinys. Navigatoriai lyderio statuse pradėjo rungtynes, uždare mus mūsų pusėje apie 15 min. Niekas nesigavo, kamuolio kontrolė pas Navigus ir nieko neišeina!!!!


Bet, tuo pat metu, visos jų atakos labai nuspėjamos. Ech.... jei Fakyru atakos butu tokios!!!! Bet nenuklyskim nuo temos. Vienu žodžiu visos jų atakos beveidės ir be kažkokių paslaptingų kodų. Tai arba aš pasiimu kamuolį arba gynėjai puikiai susitvarko . Kas labai nepatiko, tai kad dažnai jie labai lengvai priimdavo kamuolį ir vienas antras žaidėjas laisvai bėgiodavo mūsų aikštės pusėje. Po 15 min. pradėjom ir mes kažką galvot. Dažniau pradėjom laikyti kamuolį, vidurys atsigavo ir žaidimas tapo iš mūsų pusės daug linksmesnis. Kas iš pavojingesnių momentu pirmajame kėlinyje? Viena ataka turėjome mes, viena jie. Po Aurimo smūgio kažkas smūgiavo kamuolį galva, bet puikiai sužaidė vartininkas, o iš jų tai klaidelė mūsų zonoje vidury ir išėjo toks pusiau išėjimas vienas prieš viena, bet džiaugiuosi, kad puolėjas su kamuoliu buvo na Vy :-)

Vytukas praeitą savaitę labai liūdnai pradėjo aprašymą, net nesitikėjau, kad šį kartą pradėsiu dar liūdniau.

 

Vėl gi susirinkom puikiai, net 7 žaidėjai ant brovkes. Rungtynes prasidėjo labai linksmai, beveik be žaidimo aikšties vidury. Nedidelė persvara buvo Fakyrų, bet kažkokių įspūdingų momentų jie nesukūrė. Šiaip mūsų gynyba visą pirmą kėlinį kaip šveicariškas laikrodis atžaidė be problemų ir be rizikos prie savų vartų. Sužaidus pusvalandį sukūrėm puikia ataką ir Kipšas įsiveržęs į baudos aikštelę nuginklavo vartininką. Iškarto, po kokių 2-3 minučių, vos negavom įvarčio. Bet tai buvo ne Fakyrų meistriškumo rodiklis, tiesiog kamuolys nuo kupsto atšoko tiesiai į nosį, paskui teko traukti kitą smūgį iš kelių metrų. Po šio epizodo pirmajame kėliny nieko įspūdingo neįvyko.

« Ankstesnis 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 Kitas »
Artimiausios rungtynės

Laikas: ?

Rungtynės:

?
?
?
?
Paskutinės rungtynės

Laikas: 2014-08-26 18:30:00

Rungtynės: SFL Carlsberg

Granitas
Vilnius
FK TEC
Vilnius

3

:

2

# Komanda Tšk.
1. TAIP 37
2. FK Viltis 26
3. FK Fakyrai 23
4. FKK Spartakas 21
5. FK Salininkai 20
6. FK Olimpija 19
7. Kruša 18
8. FK TEC 17
9. FK Ozas 16
10. FK Aktas 15
11. Prelegentai 15
12. Naujieji Verkiai 14
13. Navigatoriai 12
14. FK Užupis 7
TEC`as Facebook`e
Tinklapio lankomumas
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai