Naujienos
Antra pergalė prieš Aktą (2011-09-15 11:52:41)

Į rungtynes susirinkom gerai - 12 su Tėvu :-) Pirmos minutės buvo gan sudėtingos. Aktas pradėjo geriau. Truputėlį teko gintis, bet gynėmės puikiai be jokio požaro. Taip apie 7-8 minutės Aktas valdė kamuolį ir situaciją. Po šių minučių mes išlyginom žaidimą.

Daug pradėjom žaisti pasą, kurį Aktas mums labai gerai leido. Aktyviai, vėl gi, įsijungė Vaidas ir labai daug pavojingų atakų prasidėjo būtent iš dešinės. Tik vat ne Vaido kamuolys, selectas ne adidas ir strėlės į vartus nebeėjo.

Iškritom iš Carlsberg taurės (2011-09-14 12:15:46)

Susirinko mūsų net 15 žaidėjų, kas spėjo padaryti apšilimą kas nelabai, Prelegentų skaičius irgi buvo panašus.

Visi buvome gerai nusiteikę, tad rungtynės nieko blogo nežadėjo išskyrus tai, kad sudėtis buvo netradicinė. Priešininkų sudėtis irgi ne tokia kokia buvo savaitgalį tik pavieniai žaidėjai buvo tie patys, bet kaip žinote Prelegentai turi virš 20 lygiaverčių žaidėjų.

Išėjom į aikštę tokia sudėtim: Maksas, Šimas, Erne, Vitalijus, Mindaugas B., Vaidas, Luris, Dnice, Darius B., Donatas U., Kipšas. Ant suolelio: Eima, Mindaugas V., Tėvas ir Jonas su džinsais ir tamsintais akiniais :)

Pralaimėjom Prelegentams 1:2 (2011-09-13 11:56:13)

Nu ir dar vienas durys i mūsų laivą :-(

Labai geros rungtynės. Mus iškarto užspaudė mūsų pusėje. Jų atakos buvo įdomios, niekas neatsijungdavo nuo žaidimo net atidavęs perdavimą ir tai darė jų žaidimą labai pavojingu. O mes labai tvarkingai gynėmės. Gynėjai gerai uždengdavo jų žaidėjus, aš surinkau visus kamuolius. Šiaip daug ko rašyti apie pirmą kėlinį nėra ko, tik reikia paminėti dar vieną puikų Vaido smūgį. Po šio smūgio rezultatas tapo 1:0! Pirmo kėlinio pabaigoje Prelegentai nieko nesukūrė ir išėjom ilsėtis.

Lygiosios su Legionu (2011-08-23 12:42:27)

Po pergalingų rungtynių taurėje prieš Navigatorius buvome gana gerai nusiteikę rungtynėms su Legionu, nors ir trūko kelių pagrindinių žaidėjų, t.y. Maxo, Baubkaus, Pauliaus.

Rungtynėm prasidėjus net nesupratau, kaip mes iškarto praradom kamuolį, o po kelių sekundžių jau sekė pavojingą Legiono ataka, laimei stiprus smūgis praskriejo šalia vartų, būtų truputi labiau link vartų ir būtume praleidę turbūt patį greičiausią įvartį TEC istorijoje.

Taurėje įveikėm Navigatorius (2011-08-19 11:43:09)

Susirinkom beveik praeitų metų sudėtim. Marčius pergyveno, kad neišbėgios, bet atrodė labai tvarkingai, kaip ir visada.  Grįžus iš 5 lygos atsarginių yra didelė garbė žaisti ketvirtoje pagrinde :-)))

Rungtynės prasidėjo Navigatorių atakomis. Jie atrodė daug įdomiau. Bet kažkokių labai pavojingų momentų nesukūrė. Šiaip atrodė įdomiau.

« Ankstesnis 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 Kitas »